Jump to content
Валентин7577

карета за акорд 92 доч втек

Recommended Posts

Здравей те Хондари, Имам едно проблемче с моята хонда . Първо малко данни за колата ; акорд аеродек 1992 ; 2.2 доч витек черен капак; 190 коня ; автомат ; бензинОтносно проблема , трябва да сменям ляво вътрешно каре,обаче немога да намеря.По каталог неизлиза да съществува такава хонда ,а и няма в БГ.Мисълта ми е ако някои знае примерно броя на шлетците (зъбите) на карето , или дали имат разлика в броят им в сравнение на акорд 2.2 втек 150 коня.Иначе трябва да свалям карето и да търся от магазин на магазин. И така браточки , ако нчкои има инфо да пише.;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дай рама да видим тоя акорд че ми стана интересно. Няма аеродек, който да излиза с такъв двигател от завода, най-вероятно е сменян.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато, както казаха, дай номер рама.Не знам, дали е сменян двигателя, на мен по ми звучи, като да е американка, с тоя голям мотор, и автоматик (ако не е с десен волан).Иначе, ако действително не е европейка, намирането на каре може да се окаже трудна работа (aз минах по този път, когато търсех полуоска за моето CR-V, JDM-ka). Toгава ще е най-добре да свалиш твоето каре, и да преброиш шлиците, както външните (между карето и главината), така и вътрешните (м/у карето и полуоската). След това търсиш ето тук:http://interparts.com/search.aspАз така си сглобих необходимата ми конфигурация - полуоска и вътрешно каре от европейско CR-V, и външно каре от Сивик (ама не помня 5-а, или 6-а англичанка).

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е американка и ми изглежда всичко да е оригинално по нея. Номер на рамата ; 1HGCB88400A100917Обаче като се замисля този номер на рамата не отговаря за двигателя. Объркана работа . Има и друго по талон е писана 2.2 147 коня .Като гледам номера на двигателя H22A в този саит ( http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_H_Engine ) и ми се струва че наистина съществува такава хонда .А пак за каретата може и да трябва да ги свалям.:(/> най сигурно ще е така маи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модель: ACCORD WAGONГод: 1991Тип кузова: 5 doorsКПП: 4AT Двигатель: F22A8Модификация: 2.2I Ето това е което излиза по рама. Колата ти е правена в USA но за европейския пазар. Но дори и някой да е сменил двигателя с х22, търси си каре за х22 втора употреба (ново няма да намериш никъде) и това е

Редактирано от Wyvern

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F22A8 ти е мотора ако не си го сменял , какви H22A те гонят ? Ако е този твоят мотор то карето ти става и от прелюд така , че успех.P.S Нови има на няколко места в София.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой в София продава нови вътрешни карета за хонда ли? Дай малко повече инфо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата по рама е 1991, излиза с двигател F22A8. Карето е 44310SM1980 /ако е оригинал/. Тук има размери и брой на шлици - http://mot.bg/kare-za-poluoska-komplekt-urw-ms812g0.html. Но в твоя случай най-добре го свали и с него търси. Макар, че се съмнявам да е различно от оригиналното. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КСД от около 10 години.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...