Jump to content
Mandragor

7-ма ген. - мигачи при заключване/отключване

Recommended Posts

Здравейте скъпи колеги,Автомобилът ми е Honda Civic 7-ма генерация четириврата 2001г. Въпроса е трябва ли да подава сигнал с мигачи когато отключвам и заключвам. Колата е със стоково централно(без аларма)Та ако принципно трябва да го прави какъв може да е проблема и ако не - то мога ли да ги накарам лесно да светят без да слагам аларма или каквато и да било допълнителна джаджа.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с дистанционно и светят мигачите и при заключване, и при отключване. Не сещам само с ключа как е, но ще пробвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с дистанционно и светят мигачите и при заключване, и при отключване. Не сещам само с ключа как е, но ще пробвам.

А същата година ли е и аларма имаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм 3 сивика 7ма и всичките светеха с дистанционното,с ключа не съм сигурен,но мисля че не светеше,само осветлението вътре се запалва след отключване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин пробвах само с ключа - не сигнализират мигачите. Колата е 2004 (след фейслифта) без допълнителна аларма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има някакво предположение защо мигачите не работят при мен, има ли бушон за конкретното нещо, възможно ли е изобщо да нямам опцията инсталирана на моя автомобил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...