Jump to content
PAC-MAN

Сваляне на щипки на пластмасата под чистачките ?

Recommended Posts

Здравейте на всички. И аз имам един често срещан проблем при "англичанките" , влиза ми вода в купето под пасажерската седалка.

След доста прочетени теми, мисля че знам как да си отстраня проблема. Трябва да се изчистят дренажните тръбички и влезналите боклуци и листа.

Но ако някой е свалял и знае как да сваля проклетите щипки без да ги изпочупя да каже, че опитах сам, но не мога да разбера как се вадят.

Щипките са ето тези :

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горните (черното кръгче) се издърпват с нещо остро. Долните (бялото кръгче) се завъртат на 90°. Долните може и да ги стиснеш с клещи отдолу, и да ги избуташ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,от къде мога да си поръчам въпросните щипки,че мойте ги изпотроших и не ми се иска да ги "побългарявам".От двадни обикалям магазините и се ровя в нета,но нищо не открих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,от къде мога да си поръчам въпросните щипки,че мойте ги изпотроших и не ми се иска да ги "побългарявам".От двадни обикалям магазините и се ровя в нета,но нищо не открих.

Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих те посъветвал да не е точно от Бултрако.Пълно безумие е да купуваш някаква пластмаса по 5.00лв бройката.Има сигурно поне 10 магазина за щипки в София които продават въпросните за стотинки.Един от многото магазини е до бензиностанция Петрол ( малката ) на Мадрид.Човека там има каталог 1000 страници с щипки като за Хонда не е имало такава която да не мога да намеря там.Потърси в нета , има много инфо за такива магазинчета.Успех

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...