Jump to content
v1k7or

Регистрация КАТ

Recommended Posts

Здравейте колеги.Утре ми предстои регистрация на автомобил в КАТ, обаче автомобила има за боя капак и таван и искам да знам дали е възможно да се заядат тези така "дружелюбни" господа от КАТ ? Автомобила ще влиза за боя веднага след регистрацията ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като регистрирвах една кола на съседния канал един пич взеха да му се правят за някакви стикери от германия и го караха да ги маха иначе да си маха колата от канала, а ти питаш за цели детайли ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мене искаха да ме връщат заради нагоряла букса на единият фар, защото не светеше фара на дълги .Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те зависи в какво настроение ги хване човек. Аз като гледам какви коли се движат из родните пътища незнам въобще как са ги регистрирали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като регистрирах моята кола (КАТ Велико Търново) имаше и лепенки и драскотини (калник и броня). Според мен не би трябвало да се заядат, освен ако под 'за боя' не визираш, че са различен цвят. Аз на твое място бих пробвал да мина така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предния капак е на грунд, другото си е в един цвят. Колата просто искам да я регистрирам, за да мога спокойно да я движа по пътищата.Иначе колата си влиза за боя веднага след регистрацията ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз махах лепенки на канала едно време..Колега v1k7or, ако нямаш връзки там, ще те върнат на 100%.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две коли съм регистрирал и на двете гледат само номер на шаси и още някакъв номер. Какви стикери, какви фарове, какви пет лева ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах от човек, който се занимава с такива работи, най-лошият вариянт е да не ти дадат малкия талон и да ти кажат в 14 дневен срок да си оправиш работите и минаваш пак преглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е строго индивидуално, отиваш и ако минеш добре, никой не може да ти гарантира нищо, просто догадки, не сме ние по каналите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, разходи се в двора на КАТ и все ще нацелиш някой от онези образи, дето прекарват коли срещу комисион. Те се познават с прегледаджиите и минават по-безпроблемно. Правиш им едно бързо пълномощно, май и то на място там из бараките, и те свършват всичко. После късате пълномощното и кой от къде е. Имаше вариант сам да си прекараш колата, от тях само побутване, но пред външни хора, прегледаджиите се правят на безкомпромисни божества, гледат лошо и сочат с пръст към изхода.Може пък да успееш да минеш и сам!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое щастие нямах никакви ядове. Ииии още една хонда е по Варненските улици ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май забрави да кажеш нещо за онези, така "дружелюбни" господа от КАТ?!Или тях ... когато и да ги "наплюеш", все е късно?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами принципно съм имал разправия с тях при регистрацията на другата ми кола, затова така не са ми от любимците. Иначе нищо лошо и сред тях си има разбрани хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...