Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Защо не хванеш да снимаш поне една от гонките? РХ8 от трета, от каквато и да е скорост, с който и мотор да е ще ти направи мнооого запомнящ се ластик. Особено пък ако сте тръгнали от 80-90.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съмнително все пак е ванкелов двигател :huh: , а те изобщо не са за подценяване. Пък РХ8-ците не са ли само с 240к.с. 1,3?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, има и 190к.с. (същият 1.3 Wankel двигател, но скопен - и ограничен до 7500rpm). Ще направя клипче няма ядове, не нося винаги с мен камера или фотоапарата.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:rolleyes: :rolleyes: 2008 Mazda RX-8 specificationsAbridged specs:4 doors FR 2 cylinder 2616 cc 212 bhp/214.9 PS/158.1 kW 1340 kg 232.2 CO2 2008 Mazda RX-8 Type RS specificationsAbridged specs:4 doors FR 2 cylinder 2616 cc 232 bhp/235.2 PS/173 kW 1350 kg 247.0 CO2 2001 Mazda RX-8 specificationsAbridged specs:4 doors FR 2 cylinder 2616 cc 227 bhp/230.2 PS/169.3 kW 1350 kg 284.0 CO2 2001 Mazda RX-8 specificationsAbridged specs:4 doors FR 2 cylinder 2616 cc 189 bhp/191.6 PS/140.9 kW 1345 kg 267.0 CO2 2001 Mazda RX-8 specificationsAbridged specs:4 doors FR 2 cylinder 2616 cc 246 bhp/249.4 PS/183.4 kW Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, има и 190к.с. (същият 1.3 Wankel двигател, но скопен - и ограничен до 7500rpm). Ще направя клипче няма ядове, не нося винаги с мен камера или фотоапарата.

Да е скопен, колко да е скопен ? :D 192 к.с. от 0 до 100 - 7.2 сек. и разполага с 216 нютона при 2500 об/мин ..Катнара ви трябва да е бил, като на Българската Темида .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Egocentric" мойте скорости са редени незнам подробности само че са за турбо.От което почти губя 4и5та,иначе безпорна победа за jivaka.По на там се надявам да ми обясни колегата някои неща. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: е ти ме хвърли в тъч бе момче хаха нали си с б16 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера натупах енда гса-ка и едно БМВ 530 уш било 250к.с

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старт срещу Д16А6 на колегата RadoslavKZ, разстоянието е около 400м (не сме мерили точно). Колата му върви супер :honda:http://www.youtube.com/watch?v=bIfrw7ocNTs

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе Кало той Радослав си я разработва яко, когато да го видя под 5 к оборота не я кара.... Много му бръмчи колата някъде ще му пишат акт ми се струва :lol: А ти вземи се обади като си дойдеш да ме возиш в сувалката.

Редактирано от STANCHO 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало,мерси за мнението за колата,толкова силица можаха да изкарат габровските некадърници от моя курник,хахахаха...И твоята бега добре,нали я покарах.Разстоянието си е 400 метра,според Кз-рацерите.Ей,Станчо,като ме видиш другия път,свирни,да се видим,познаваме се,да те повозя аз на ръждела,хехе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера натупах енда гса-ка и едно БМВ 530 уш било 250к.с

А вчера май и мен ме понатупа :)Много е готин рекса, ма нещо доста попушва у втека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh: И ква е тая Вектра най-отпреде?! :blink::ph34r:

Рекса може да бъде каран и по-добре, но този конкретно, не ми се вярва да ме стигне. Но знае ли човек... Вектрата - 2л 115кс, с глава от 1.8, допълнително сгъстена, всмукател 1.8, дросел 1.8; изпускател от XE, генерация, чипосана. Когато съм сам в колата, обикновено е около 2 коли пред мен.
След малка заигравка, с мъртвеца, въпросната вектра днес беше кола, зад мен. 3.722fd ftw :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След леки подобрения по колата снощи имаше 3 старта с BMW 328i + chip+ shper от М3 3.45 дифернциал.Първия старт му взех около 2 коли до 180км и спряхме (пича неможа да стартира хубаво)Втория старт аз малко не трагнах както трябва бих го малко беше ми на задната броняТретия старт трагнахме добре и двамата бих го около една кола някаде и странното е беше вървяхме на едно до 2-ра и взех да му тегля нагоре вече 3-4 даже и 5 сложих :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели кви доработки имаш по колата, щото малко невероятен ми се струва изхода от тая гонка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

бе уж имам само един чип на д13-ката ;)

Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, снимай я да я видим как върви тая кола, щото 328-ца с тия модове след 100 върви почти като и преди 100.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

НАпълно нормално ми се струва (Даже малко си му направил :cool::P )Браво.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде сега да се похваля и аз ... днеска уволних две Импрези на 400м с летящ старт! Едното беше 218 коня и му сложих 3-4 коли, а другото е с същия мотор и доста доработки и го бих едвам с по-малко от една кола! Много ме е яд че нямам клипове направо ми се плаче ... Победата беше по-сладка тъй като преди стартовете не искаха да се пускат с мене тъй като цитирам: "нямало смисъл да се гонят с 1.8 Хондичка", но след това забиха носове в земята ... П.С. По мотора ми всичко си е сток, имам само един КН Филтър и една генерация и това е!Ето поне едно клипче с една Астричка от вчера ... http://vbox7.com/play:e931d874

Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че тука колегите бият РХ-8ци, Импрези ВРХ и други такива, та преди малко се пуснах с една Тойота Селика 1.8 VVTL - i Sport. Много учудващо бях на 3-4 коли напред. Точно да снимам и ми падна батерията на телефона :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе много ми падна мнението за Тойота, Субару и Мазда ... като се сещам че обмислях покупка на Субару и направо ... попринцип много ги уважавам колите, но шофьора на едната Импреза беше много надъхан тип и почна да разправя на Субару агитката как ме е биел от светофар до светофар ... и му предложих един летящ ... и го гледах на огледалото за обратно виждане ... а Субару агитката се разочарова ... след това като се пуснах с насъсканото Субару ... агитката им се изпоприбра по кащята ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хубаво де, снимай я да я видим как върви тая кола, щото 328-ца с тия модове след 100 върви почти като и преди 100.

Бро точно тая кола неможе да превърти на асвалта точно със този диференциял от М-ката.. ? общо взето имам 3 старта с колата откакто е направена ... Първия е с Тигра 2.0 8в с доста модове (маховик,спортен вал,чип,къса кутия) и му правя около 5-6-7 коли :D 2-рия е с BMW 325i + chip той пада с около 3-4 коли и с 328-цата :) кажи ми точно какво искаш да ти снимам ? Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

победа срещу силна кола

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо пак от мен,старт с бмв з4 3.0 260коняhttp://www.youtube.com/watch?v=liCZT5Bxj9g и бмв м5+чип от 50 на 2-ра

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво жика..само едно немога да разбера втория клип от място ? :rolleyes:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с м-ката е от 50км а с З-ката всичките са от место

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, снимай я да я видим как върви тая кола, щото 328-ца с тия модове след 100 върви почти като и преди 100.

Бро точно тая кола неможе да превърти на асвалта точно със този диференциял от М-ката.. ? общо взето имам 3 старта с колата откакто е направена ... Първия е с Тигра 2.0 8в с доста модове (маховик,спортен вал,чип,къса кутия) и му правя около 5-6-7 коли :D 2-рия е с BMW 325i + chip той пада с около 3-4 коли и с 328-цата :) кажи ми точно какво искаш да ти снимам ?
Е каква е тази д 13 ти направо ме метна по върбите. Ти как така ги биеш с 5 -6- 7 коли ти се едно си ги бил с цял автовоз. Колко коня ти е колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жиката ги тормози наред :) а тоя с мката е усетил от место какъв разтрел ще има и е решил да си спести резила ми се струва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм,идваше да ме гледа с другите като стартирам и не иска от место

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

бая колеги посльгват доста здраво тук, ма неможах да се здьржа.много ма кефиш колега с тая х22.браво пиЧ,само така.кеф ми прай да гледам как се гавриш с тея нови бмв-та.и документираш доволно :) взех да се замислям за суап с х22 :P ,Честно

Редактирано от kytila
Ч = `

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jikaaa тва мнооу върви бре :) евала ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, снимай я да я видим как върви тая кола, щото 328-ца с тия модове след 100 върви почти като и преди 100.

Бро точно тая кола неможе да превърти на асвалта точно със този диференциял от М-ката.. ? общо взето имам 3 старта с колата откакто е направена ... Първия е с Тигра 2.0 8в с доста модове (маховик,спортен вал,чип,къса кутия) и му правя около 5-6-7 коли :D 2-рия е с BMW 325i + chip той пада с около 3-4 коли и с 328-цата :) кажи ми точно какво искаш да ти снимам ?
Е каква е тази д 13 ти направо ме метна по върбите. Ти как така ги биеш с 5 -6- 7 коли ти се едно си ги бил с цял автовоз. Колко коня ти е колата?
Абе б16-ка кара колегата, ама ако е само с генерация, няма как да постигне тия резултати.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами B16a + 4-1 + 60mm тръби назад + К&Н филтър даже и ЧЕП няма :D ако смяташ че ще седна да лъжа тея дни ще пусна някой друг клип да видиш как неможе ;)

Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи от летящ с една патрулка,бях на около 160км.като ги прескочих,буркани сирени ма спирам ли.Така че чакам скоро време честитка,или гости(от МВР-то) :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker -явно колата му е 167 коня заводска... японския мотор и какво като е б16 неразбрах . ? :blink: :blink: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На твое място доста бих се притеснил. Sorry за офтопика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами B16a + 4-1 + 60mm тръби назад + К&Н филтър даже и ЧЕП няма :D ако смяташ че ще седна да лъжа тея дни ще пусна някой друг клип да видиш как неможе ;)

Тази Б16-ка още в Дел Сола вървеше мноого добре:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

КАто видях дел сола и чак ми се дойска Стамен да не го разваля пусто .. красота.. Тя сега и в сивика си върви добре особенн ослед 4-1 + генерацията се поотпуши защото беше до сега с д16-кова...

Редактирано от kytila
8.�е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...