Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Общо взето никой от Пловдивската група не се обади, освен колегата ocean, с който поддържаме връзка та само с него имаше старт. В общи линии падам с кола и половина - 2, според зависи от колко добре ще тръгна и колко ще ми увлече съединителя, но той пък на първа доста препилваше гумите (с 14-ки е). Взех му и 2 старта, но те не се зачитат. В общи линии съм доволен от резултата. После пийнахме и кафе и направихме и лафа.

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се похваля дръпнах едно рено 19 1 и 8 136 коня :P наи доброто ми постижение беше към кола и половина :D със сток рекс д16з5 съм дори и спортен филтър нямам ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord 89г. с В20А8 заводстко изпълнение /във абсолютно стоково състояние/ със BMW 320 vanus или там квото е, на трети зъб май се отказа щото изостана доста :D , хондата се води 133кс по талон :P п.п. а сега вече съм с колектор 4/2/1 и тръбички на Ф60, но още не съм я тествал като хората ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 вечери,сдърпване подред със Д15Б2 и Пежо 306 ТДИ 90коня, резултати:1) Д15Б2 ,направих му 2 коли още до ксредата на 2-ра.2)Пежо 306 ,там не можах да разбера колко коли бяха вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PETE_TONG - Стартирал ли си, с на Радо Д15ката, и ако да - какъв е резултата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи и някой клип, защото до сега реален старт не сме виждали от теб. (реален - в смисъл заснет)

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A4 (B7) (2006-2008)

 

Публикувано изображение

 

3.0 V6 TDI quattro

233 PS (171 kW; 230 bhp)

 

vs

 

Del Sol VTi

 

Публикувано изображение

 

Пълен сток, даже и спортен филтър нямам.

 

Летящ от 70-80 до към 190-200 - действието се развива на околовръстното около Парма - нямаше място за повече в трафика, а и започваха бензиностанциите (на всяка има Speed камери, а понякога направо и от катаджийските Алфи !!!)

 

Резултата - 2-3 коли в полза за Del Slow-чето още след 120km/h. След 170 започна да се приближава, но до почти 200 разликата се запази минимум кола и половина - след това както написах трябваше да намаляваме - иначе сигурно щеше да ме отвее :). Един пасажер при мен.

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата с дел слоу..знам че яко ще ме награбят ,но описаната история е станала само в нечии сънища...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Академика като пишеш нещо поне дай някакво обоснование на твърдението си! Аз съм сигурен че това е станало наистина, защото:1. Дел Сол-а е 160 к.с. на 1100 кг а Аудито е 233 к.с. на 1600 кг. т.е кон на кг горе долу е едно и също даже с леко предимство за Дел Сола2. Аудито е дизел и на този му се е наложило 4 скорости да смени ( ако е било ръчка ) докато на Дел Сола само 2 скорости ( замисли се колко време се губи за смяна на скоростите )3. Пробвал съм Ауди А4 куатро 137 коня дизел и само старта успява да ми вземе, след това изостава доста.Така че напъно възможно си е това.PETE_TONG като си оправя дръгливата бангия ( дето вече почнах много сериозно да я намразвам ) трябва да вземем да се пробваме, доста станаха дето си ги бил :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драик аудито има 400-500 нютона ! (иначе на колегата с ДЕЛ СОЛА евала ) :ph34r:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите, които си мислят, че сме се събрали да се надлъгваме тука - един клип:

 

Същото Audi срещу CRX D16Z5 / Civic D16A8

http://il.youtube.com/watch?v=5tW-Zczoaw8

 

Не се вижда до края как завършват, но се добива някаква представа.

 

Не виждам нищо нереално читава B16-ка на която не са и грипясали половината коне, била тя и в сравнително тежкия Del Sol да е малко по-бърза от дизелово комби тежащо доста отгоре, било то и 3 литра с 450 нютона. Не написах, че съм го изгубил в огледалото за обратно виждане нали така.

 

Както и да е, за да не съм offtopic - Lotus Exige ми направи около 3 тира до 4-та одеве. :ph34r:

 

Публикувано изображение

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Академика като пишеш нещо поне дай някакво обоснование на твърдението си! Аз съм сигурен че това е станало наистина, защото:1. Дел Сол-а е 160 к.с. на 1100 кг а Аудито е 233 к.с. на 1600 кг. т.е кон на кг горе долу е едно и също даже с леко предимство за Дел Сола2. Аудито е дизел и на този му се е наложило 4 скорости да смени ( ако е било ръчка ) докато на Дел Сола само 2 скорости ( замисли се колко време се губи за смяна на скоростите )3. Пробвал съм Ауди А4 куатро 137 коня дизел и само старта успява да ми вземе, след това изостава доста.Така че напъно възможно си е това.PETE_TONG като си оправя дръгливата бангия ( дето вече почнах много сериозно да я намразвам ) трябва да вземем да се пробваме, доста станаха дето си ги бил :ph34r:

Време беше...скорости единия две другия четири...пробвал бил ауди 137 коня :D:P:) :) Бате ви Ото ви го каза веднъж ама вие и него налазихте...карал ли е някой от вас високо технологичен съвременен трилитров дизел като посочения????Аз съм и просто ви е бедна фантазията за какво става въпрос а на всичкото отгоре се говори и за доускорение ...излагате се..... http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/30072.htmlтук не става въпрос за някой дръглив 130 коньов пасат....и аз не харесвам дизела но тва както го описваш ,че сте тръгнали от 70-80...ще те изгуби..... Редактирано от акад.Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Академика като пишеш нещо поне дай някакво обоснование на твърдението си! Аз съм сигурен че това е станало наистина, защото:1. Дел Сол-а е 160 к.с. на 1100 кг а Аудито е 233 к.с. на 1600 кг. т.е кон на кг горе долу е едно и също даже с леко предимство за Дел Сола2. Аудито е дизел и на този му се е наложило 4 скорости да смени ( ако е било ръчка ) докато на Дел Сола само 2 скорости ( замисли се колко време се губи за смяна на скоростите )3. Пробвал съм Ауди А4 куатро 137 коня дизел и само старта успява да ми вземе, след това изостава доста.Така че напъно възможно си е това.PETE_TONG като си оправя дръгливата бангия ( дето вече почнах много сериозно да я намразвам ) трябва да вземем да се пробваме, доста станаха дето си ги бил :ph34r:

Аз го бях питал на лични но той нещо не ме взе насериозно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе защо да не го бие? То аз със таралясника бия А4 2.5 180коня куатро 2003-та година, та ВТИ-то няма да опердаши 3.0, пък и като гледам колко слабо стартира ...

 

п.п. B7_ и аз се усъмних във PETE_TONG, защото думите му никога не са подкрепени с факти, дано се съгласи да се пуснете.

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:f552cc26И от мен нещо скромно ЛЕКСУс И-фс или нещо от рода 5.0 V8 420 ps и ауди А5 3.0 ТДИ 240 конялексуса ме би 5-6 с коли( което е нормално ) аудито падна.http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/2006...ew-5_460x0w.jpg Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/offtopic

 

ЛЕКСУс И-фс

IS F

 

Публикувано изображение

 

Това ако не се лъжа е с 8 скоростна кутия.

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро продължава да ме забавлява с неговите гонки :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите дизели вървят, само че след 180км/ч! Или по-точно, наще коли (повечето) спират да вървят на толкова! :ph34r: Вече 2 броя БМВ-та 5-ци наказвам, 2.5 и 3.0 (справка - по-назад в темата) и съм разочарован от тия печки - мислех, че вървят повече, че толкова ги хвалят! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MX-5 2007 (3 ген) с малкия мотор 1.8 (125 к.с.)

 

Публикувано изображение

 

vs

 

Публикувано изображение

 

Летящ от 50-60 на втора до края на моя трета - много коли му направих. Макар че вече ме е страх да споделя гонка без видео доказателство след тия хранилки :rolleyes:

 

Много ме е яд, че пак не беше апарата в мен - и без тва тук рядко ми се отдава възможност за гонки - повечето дори с чисто спортни коли не се интересуват от такива неща и трудно някой да се засегне. Слагам камерата в жабката за следващия път. ;)

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б7 , батенка казвай кога и къде? Никога не съм откяазвал на някой във СТЗ. Не съм ти отговорил,защото явно съм нямал време. Rulemaker точно ти не ми казвай да заснема клип,че ти от много време насам биеш Б16-ките като шкембе у дувар само пред компа,а колите с които се пускам аз не са много по силни от Д14-ката,ок?П.П. Ако искаш във 11:30 на единствения работещ светофар във СТЗ по това среме да си отворя прозореца и да муи кажа: "Пич изчакай малко да си пусна видеото на телефона и тогава да ги слагаме на чертата"????П.П. Б7,чакам да кажеш кога и къде!П.П.2 chris_barnes , със Радо не съм се пускал,но и Д15-ката му е далече от сток. Предполагам ,че ще ми отупа праха.

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти пиша когато мога защото днеска съм нощна наработа освен ако не е след 1и30 ;) аз не те заплашвам просто може да направиме 1 приятелка драпка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със Радо не съм се пускал,но и Д15-ката му е далече от сток. Предполагам ,че ще ми отупа праха.

На Радо Д15ката е пълна инжекция и май интейк - това е. Но върви доста добре, наистина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б7 , батенка казвай кога и къде? Никога не съм откяазвал на някой във СТЗ. Не съм ти отговорил,защото явно съм нямал време. Rulemaker точно ти не ми казвай да заснема клип,че ти от много време насам биеш Б16-ките като шкембе у дувар само пред компа,а колите с които се пускам аз не са много по силни от Д14-ката,ок?

 

П.П. Ако искаш във 11:30 на единствения работещ светофар във СТЗ по това среме да си отворя прозореца и да муи кажа: "Пич изчакай малко да си пусна видеото на телефона и тогава да ги слагаме на чертата"????

 

 

П.П. Б7,чакам да кажеш кога и къде!

 

П.П.2 chris_barnes , със Радо не съм се пускал,но и Д15-ката му е далече от сток. Предполагам ,че ще ми отупа праха.

:rolleyes: ясно, ти се гониш по светофарите и хората дето се гоните дори не знаят, че се пускате. Ако паднеш от д15-ката на B7_ , не ми се хвали повече, че ти върви колата.

B7_ не ти подценявам колата, просто ако му върви колата, колкото се хвали трябва да ти даде бинокъла.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам само генерация ;) нищо повече и има клип с ускорението и :wub: в подписа ми :rolleyes: така че... ;) не претендирам за победа :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В7 ти кола нямаш а клип си имал :rolleyes:И на двама Ви ще раздам далекогледите и даже няма да разберете от къде е дошло това, но предпочитам това да стане на някоя писта където по възможност да има и апаратура ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Draik, това с кораба майка ли ще го направиш ? :wub:;) На времето ако беше ме послушал да си сложиш д15з3 можеше и да ги биеш :rolleyes:;):wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на г-н rulemaker му бях предложил да се пусне с мен ама остана като глас в пустиня. Една чисто стокова Н23-ка кантаряща се що годе с Б16-ка. Кво ще кажеш, и клип ще направим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В7 ти кола нямаш а клип си имал :DИ на двама Ви ще раздам далекогледите и даже няма да разберете от къде е дошло това, но предпочитам това да стане на някоя писта където по възможност да има и апаратура :P

Нали знаеш с тебе когато кажеш и сме на околовръсния или кадето кажеш ти :) само да не е пак на малка верея на нагорнището :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам бая се надъхахте аиде някоя вечер да се съберем и да видим на кои колко върви колата :) ПП ама задължително ако се съгласят няколко човека извикаите и мене :P бих се радвал и аз да се замеря с някои :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mEtaka Ами къде беше като писах че съм в Пловдив и си оставих номера? Ще ги пуснем няма проблем. Да не би като някой падне да умре после :)

Пиши на лични да се разберем

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ръждел с/у Пежо 106 1.6 турбо на 1 бар : ДОВОЛНО ме ДРА :) Колицата беше много читаво направена, нямаше грам лаг. Пробвахме даже от летящ на ниски обороти и пак си ме разтяга :)

 

п.п. KpaTyH , същото :D Един пич с Търновкса регистрация.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се заядоха некви пичове с 406 купе 2.0 и резултата беше фатален за тях (аз съм с BB9) :) ,иначе скоро некъв пич с 1,5 купе Сивик 5th покарахме,но там си беше ясно,но и той си знаеше де :) - общо взето това са ми премеждията от както я купих преди 2 месеца :)

Редактирано от schnapps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що като се прибирах ме изпревари много грозно една пазарджишка астра ( от тия полицейските ) наточена тунинг, А, У... ксенони, лъсната до безобразие, но :D Противно на моите очаквания под капака никой :D Веднага му върнах грозното изпреварване и намалих до 60 изчаках го да ми се лепне което се очакваше и газ... до 130км/ч бях на 30-тина метра пред него :) После намалих и пак го изчаках и тоя път оъ 50км/ч до прекъсвач на 2-ра около 120км/ч пак бях доста пред него :) След което си викам аре ся ше излезна до околовръстното да видя от място малко преди да спра на стопа си отворих прозореца за да чуя дали форсира, е чу се рев отзад, но като подпалих жапанките и до 160км/ч му избягах поне 50 метра :D да живее D15Z6 :P:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на месечната среща летящ от първа със седан б16 с бутала и стеидж2 скънк валове генерация (1200 кг) и рекс с д16а9(мн лют) към 2-3 коли в моя полза

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от сега да кажа, че в неделя съм в Пловдив (поне до обяд), да не стане като с mEtaka дето искаше да се пуснем пък не се обади когато трябваше.

И да не е за старт, поне за 1 кафе може да звънне някой. 0883 302 991 и 0892 203 771.

Иначе уж ще има старт със Калибра ХЕ и Аурис ВВТИ. Не знам дали нещо е правено по колите. И да е правено, собствениците им не казват.

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоро се пробвах с мерцедес Е280 V6 204hpна 400м остава 2 коли отзаде, но продължихме до 200 и ми беше вече на задния калник.... големия мотор си е голям да го еВа :cool:

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бмв 525-комби,до 170 3 коли зад мен.след това леко полека ме изамка.на всеки 2ри с пазарджишки номер,като му избръмча или го изпревара по пътя пловдив за пазарджик е готов.пълни хахавелници.ма много бързо ги отказвам.само това бмв ме гони до Паз.та чак там ме изпревари.лошо,че не срещам хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...