Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Тоя със сивата (BMW E46 325 купе уж пипана) по миналата седмица надъхан ама сега като му казах да застава на чертата се услушва като катерица на обрулен орех :D :D Глътна бастуна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоз идва при Владко с червения Прелюд /133 коня/ и вика: На кой е тъз червената Хонда? Владко: Мойта що? БмВ: Ай излизай на чертата ако искаш?Аз му викам: Тя е 133 кончета, за какво ти е?БмВ: Е ти не виждаш ли, че съм с тежките 17-ки :D :D :D :D :D :D :D П.С. Владко с Прелюда е също със тежки 17-ки и смятам, че хич не му се даде лесно. :P

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15.800 на 400м по гтех с 10см ролоут,но духаше мн силен вятър и времето 0-100 беше 0.3-0,4 по слабо от по-рано днес....

Тва за кое става въпрос? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за црх-а,ама още не съм му свикнал със старта,карам го за 3ти ден,ще пусна тези дни тема с целия ребилд на колата....върви горе долу като времена по гтеха с прелюда дето е тунингован около 180 к.с .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като го пипнеш малко ще бяга повече и от тЮнингован 200 коня прелюд :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-натам като сложа b18c1/4 ще видим как ще е... засега с този двг само ще махна катализатора и ще пробвам да уголемя отвора на дросела(нали имаше една такава тема наскоро,да видим дали ще има ефект) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска имаше 2-3 старта срещу BMW E90 330 D ( 231 HP) с ръчни скорости. Човека каза че няма чип, макар че по миналата неделя друго се чу ... ама предпочитам да вярвам на него. Резултата на 400м : от място - 3-4 коли в моя полза . от летящ старт на 2-ра - пак 3-4 коли в моя полза. Като цяло добре върви, на 4-та спирам да му тегля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на бавареца му дават 6.7 до 100,той какво казва като му каза че си 1.5? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, човека не беше от "гъзетата". Пуснахме се за кеф, каза "толкова може това БМВ, няма как да те бия" и това беше. Нямаше оправдания :huh: Като го чипне се надявам да направим и реванш, че ми е доста интересно да ли ще успее да ме бие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време му беше да зареже тези лади и жигули :) С такъв пилот като него Хонда ще излезе още напред :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да споделя с вас най-новата хондичка по трасетата :D Мачка наред :) Пилота е Стефан Панчугов http://www.vbox7.com/play:7f31d4b5

Комшията е луд за трима :D Стефан е маняк, а как ги караше тия жигулита не е истина :( Лошото е че след една лоша случка във Варна миналата година той се отказа от пистовите шампионати, можеше да има интрижка с Антон.Като за първо рали добре им сипа с големия черпак първи в X2. :) Редактирано от STANCHO 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, човека не беше от "гъзетата". Пуснахме се за кеф, каза "толкова може това БМВ, няма как да те бия" и това беше. Нямаше оправдания :) Като го чипне се надявам да направим и реванш, че ми е доста интересно да ли ще успее да ме бие.

Добре де ако той е 6.7 до 100 , ти за колко ги правиш с хондата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комшията е луд за трима :)

какво луд ..... тука на Узана като видя Жигула да минава като за последно значи е той :( Няма как да го объркаш, защото разликата с другите ВАЗ-ове е от тук до луната :D

Добре де ако той е 6.7 до 100 , ти за колко ги правиш с хондата?

Не знам не съм засичал. По каталог към 10 сек. ама имам спортен филтър може и да съм малко отдолу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иронията е ясна,аз питах сериозно без намерение да се ебавам с теб....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше базик, просто сериозно не съм я засичал. Трябва някаква хапаратура, защото нито километража показва вярно, нито оборотомера. Надявах се сега на драга ама май няма да имам възможност да ида :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи пак се драпнах еи така като на маитап :D с един опел тигра в продалжение на 1 километър вървяхме из половината град и накрая до мола в стара загора от летящ старт от 60/70км. трагнахме направих му кола и малко и съвсем леко му дърпах :D незнам колко коня беше ,но важното е че имаше адренали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

1.4 - 90кс1.6 - 106кс(екоспек)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска имаше 2-3 старта срещу BMW E90 330 D ( 231 HP) с ръчни скорости. Човека каза че няма чип, макар че по миналата неделя друго се чу ... ама предпочитам да вярвам на него. Резултата на 400м : от място - 3-4 коли в моя полза . от летящ старт на 2-ра - пак 3-4 коли в моя полза. Като цяло добре върви, на 4-та спирам да му тегля.

брато бмв-то е без чип ;) с него доидохме до пистата.. добре върви но тежи и много му пречат системите :D иначе евала хондата върви зверски :( след 2 седмици ще има чип ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, човека не беше от "гъзетата". Пуснахме се за кеф, каза "толкова може това БМВ, няма как да те бия" и това беше. Нямаше оправдания :( Като го чипне се надявам да направим и реванш, че ми е доста интересно да ли ще успее да ме бие.

нещо нагледно няма как да се скрие.. толкова може толкова върви ;) поздрави за хондака 1.5 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fresh4y, предполагам като го чипне пак ще дойдете ?? ;) Тези системи не могат ли да се изключват, та човек да си кара като хората :(

 

Жалко че не се засякоха с черната Хонда. Там щеше да е по-интересно ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе как там сме :( мисля че немогат дава грешки компа а у индикации светват тя е от тея "умните коли" не като нашите кожички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

могат системите да се изключат (макар и при някои модели не напълно)при 120д немогат напълно.. (при 335Д могат) :lol:(пример)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска имаше 2-3 старта срещу BMW E90 330 D ( 231 HP) с ръчни скорости. Човека каза че няма чип, макар че по миналата неделя друго се чу ... ама предпочитам да вярвам на него. Резултата на 400м : от място - 3-4 коли в моя полза . от летящ старт на 2-ра - пак 3-4 коли в моя полза. Като цяло добре върви, на 4-та спирам да му тегля.

брато бмв-то е без чип :lol: с него доидохме до пистата.. добре върви но тежи и много му пречат системите :D иначе евала хондата върви зверски :) след 2 седмици ще има чип :)
абе тва на Ленко ли е бмв-то, замислих се да не е той ама........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

1.4 - 90кс1.6 - 106кс(екоспек)
ами немога да ти кажа защото бързах за другаде и просто го срещнах на пътя напраихме 1 драпка и секи по патя си :lol: PETE_TONG пеше писал че се гонил с 90коня и вървял на кантар с него .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 са уникално зле ..... 1.6 евентуално по може да се пъне (ако е читава).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата неделя идвам със D14A3-ката и де що има опел тигра на Междене го предизвиквам, ако има някой навит ще снимаме клипче. Ако ме отупа няма нищо аз съм свикнал. И ба го колкото може толкова няма си прайм харакири я.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 са уникално зле ..... 1.6 евентуално по може да се пъне (ако е читава).

добре вървеше може да е била 1.6 :lol: само собственика си знае ..doctor : ти си човека да разбереме каква е била тиграта :D Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

STANCHO 1 // да ленко бре :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

1.4 - 90кс1.6 - 106кс(екоспек)
ами немога да ти кажа защото бързах за другаде и просто го срещнах на пътя напраихме 1 драпка и секи по патя си :) PETE_TONG пеше писал че се гонил с 90коня и вървял на кантар с него .. :)
Колега,не съм вървял със него,а пред него една кола и половина некаде :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

1.4 - 90кс1.6 - 106кс(екоспек)
ами немога да ти кажа защото бързах за другаде и просто го срещнах на пътя напраихме 1 драпка и секи по патя си :) PETE_TONG пеше писал че се гонил с 90коня и вървял на кантар с него .. :)
Колега,не съм вървял със него,а пред него една кола и половина некаде ;):):)
не намерих поста но се сещам че не го беше бил с километри ... и за туи :) просто така казах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Пловдив с една Toyota MR2 от новите , бая я понаказах .... И то с натоварена с паркет кола :lol: :lol:

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма той знаеше ли че се гоните

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги карам D15B2 и се дръпнах с Форд фокус 1.6 101кс тествахме колите и да си призная мен ме очуди форда, на прав равен терен вървим кола до кола заедно с лека надмощие от негова страна,но се дръпнахме и по-нанагорнище и тогава почвам аз да го дърпам тука идва и това ,че аз немога да си карам колата и за това питам нормално ли е и понеже много ме нерви човека който кара форда ако сложим пари и друг ми кара колата дали резолтата ще е положителен за мен някой заставал ли е с/що такъв фокус и технически вазможно ли е да ми вземе кинтите ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

axaxaxax 100% не е знаел :lol: само дето той искаше , разбирачи големи , за мен по - чудно щеше да е ако той ме дръпне :lol:Rulemaker , benji вие изобщо знаете ли нещо за моята кола , че коментирате , явно не тук се пишат гонки а не изказвания без покритие :lol:

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vektor-е поне по снимките от гаража ти,виждаме мотора който е Д15Б7 сток+интейк.Ако със тоя мотор се пуснеш с/у новата МР-2(136/140 коня мисля) ще те отупалка така,че и бинокъл няма да ти свърши работа. Ако си правил суап е друга бира!П.П. Без лоши чувства! :)!!!Поправям се веднага след като видях обявите ти във продава: Д15Б7+интейк+колектор 4-2-1(предполагам)+генерация???? или без? Но пак си мисля ,че нямаш шанс!

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си колега , ако карах Д15 сток и бинокъл нямаше да ми помогне , но в случая на него не му помогна :S Както и на BMW Z3 1.9 140hp. както и на Prelude 2.3 160hp. както и на Volvo не помня модела , но по думите на собстеника е 170+коня дизелак както и разни v-tec-и това са разни гонки които помня .А за MR2-то вчера над вечер имаше доста народ на Аладина на съединение на светофара които са видяли ..... А отностно двигателя , преди бях с Д15 после с Б16 сега със нещо което правя със голям мерак !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по това което виждам от аватара ти честно казано не виждам как ламбо дора ще ти помогне.Поне да беше казал ти какво имаш под капака :) и дай малко по полека с обръщенията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...