Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

един въпрос за хората които са запознати а не клипове от вибокс или ютуб,.H22A vs b16a2 или b18c4 говорим за стокови двигатели реална дръпка от старт до 180 примерно как се развиват нещата за сметка на H22-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това във какви купета... ?!

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сведение х23 с леки модове,няма ядове с/у б16а2 в дел сол и 6 ген сивик(с колектор,интейк и генерация) Иначе х22а(200к.с) в прелюд 4 ген. ще бие без проблем всички стокови б16ки , ако не са на варел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха малко се изхвърли с лесните победи над б16ките :rolleyes: стартирал съм с 2 х22 и няма да ти казвам резултата щото няма да ти се повярва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорим за стокови двигатели хаша да е прелюд да речем а б16 или б18 сивик 5ген

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото съм се дърпал с моя хаш с б16 и доста остава назад особено на края на трета

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0TDI От 2004 до ден днешен са си все едни и същи коне, а именно 136 и 140. :)

Ако говорим за 1.9 TDI помпа дюза то те са 100, 105 и 130.

 

Нещо се бъркаш колега, тая е 2006 и не е нито 136, нито 140.

 

тея мотори 2.0TDI са с доста и различни.... поне пита ли го колко конски сили е заводски?

Със сигурност има 140 и 170 коня..., 140-то коня с чип пак е много бързо...

 

Знам, че са доста и различни, затова написах че е Quattro S Line въпросната кола, 170hp e заводски. Все още не знам какво що, може би е чипосана да.

 

А относно колегата OUTLAW бързо да казва каква B16-ка го е наказала :rolleyes: (къде се губиш няма те никъв в skype :shock:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах в предвид че б16 остава доста назад :rolleyes:

Редактирано от OUTLAW
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах в предвид че б16 остава доста назад :P

Недей скромничи,опука 4 коли б18ц4 в сивик купе 5-та,даже и аз бях в акорда... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един въпрос за хората които са запознати а не клипове от вибокс или ютуб,.H22A vs b16a2 или b18c4 говорим за стокови двигатели реална дръпка от старт до 180 примерно как се развиват нещата за сметка на H22-то

колега OUTLAW имаш ли някакви модове по х22-ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти едно реално видео на бившата ми колицаB16A1vsH22.лявото ми колело при старта се оказа на фугата , мотора също ми беше в ужасно състояние тогава, но все пак Н-ша остана зад мен на финала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

h22 185 hp v прелюд 5ца е около 1320-1340 кг празна :thumbs1: 4ката е 60-70 кг по-лека и като като прибавим да е х22а 200к.с мисля разликата на 400м ще е 2-3 коли в нейна полза спрямо х22 185кс в 5та ген :Pps. иначе за Сф ако има навити с прелюди х22 стокови може да ги пробвам също и стокови ВТИ в 5та сивик,само времето да е по хубаво или от роллинг 40-190 или 60-190 да речем ;)

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един въпрос за хората които са запознати а не клипове от вибокс или ютуб,.H22A vs b16a2 или b18c4 говорим за стокови двигатели реална дръпка от старт до 180 примерно как се развиват нещата за сметка на H22-то

колега OUTLAW имаш ли някакви модове по х22-ката
няма никакви модове даже на места генерацията е на ф40 заради ремонти по нея(за смяна е!)исках да си направя някаква сметка защото прелюда от които съм взел слапа беше слапван и той преди това в англия и не съм сигурен какво H22A е, имах опасения че е 190к.с но вече не благодаря ви за отговорите ,.иначе наистина на б18ц4 в пета купе и правя 4-5коли до 4-та скорост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма никакви модове даже на места генерацията е на ф40 заради ремонти по нея(за смяна е!)

исках да си направя някаква сметка защото прелюда от които съм взел слапа беше слапван и той преди това в англия и не съм сигурен какво H22A е, имах опасения че е 190к.с но вече не благодаря ви за отговорите ,.иначе наистина на б18ц4 в пета купе и правя 4-5коли до 4-та скорост

 

Да не е от 5-та ген. Prelude SiR - 220 коня? (Има и такъв H22A!) :lol:

 

Шегувах се за B16-ката :lol:

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще биеш Б18-ка в 5ген. на старт ама друг път:lol: Да не кажа,че и с Б16 е същият филм.Говорим за 400м. и за сток мотори.Н22 в 4ген. с 4WS е към 1350кг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще биеш Б18-ка в 5ген. на старт ама друг път:D Да не кажа,че и с Б16 е същият филм.Говорим за 400м. и за сток мотори.Н22 в 4ген. с 4WS е към 1350кг.

приятелю аз ти казвам какво ми се случва а ти се опитваш да ме убедиш в някви други неща все едно ти си ми карал колата а не Аз.Не съм казал че взимам нечии старт това е нещо много относително казвам какво се случва после на финала,.Не претендирам за нищо и не желая да убеждавам никои в нещо просто си правя лични изводи с ваша помощ споменах че не съм сигурен кои ХаШ имам и за това ми е любопитно какво се случва Благодаря ви за помоща и ако може да прекратим моя въпрос :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,аз също имам Прелюд Н22А и знам какво говоря.Не съм искал да те обидя:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,аз също имам Прелюд Н22А и знам какво говоря.Не съм искал да те обидя:)

споко точно такива мнения от хора като теб ми трябваха благодаряти защото и на мен ми стана итересно не съм очаквал да бие Б16-ка или б18-ка ако намеря 80 излишни лева за дино ще си каже за какво става въпрос :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм очаквал да бие Б16-ка

Аз пък винаги съм си мислел, че стокова B16-ка (в каквото и да е) със сигурност върви няколко коли зад H22A (в каквото и да е купе) :D

 

Не знам защо се учудваш Иво :)

 

Като говорим за някаква отсечка (както казваш важно е на финала какво се случва, това кой взима старта да речем че има по-малко значение).

 

За да не съм offtopic: Преди малко на път за вкъщи ми се напъваше един младеж с Alfa MiTo, но беше кофти наказан ;)

1.4 Turbo, но не знам точно колко коня са, има различни май.

 

Публикувано изображение

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаяи собственика на въпросният б18 в сивик ег не може да кара за да си позволи да падне 5 коли! било то и от х22а7(възможно най-мощният х) в акорд купе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вадете прелюдите с големите мотори на летящ срещу Хюндая 1.5 ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B16A2Колега вярно е имало такава тройка 170 коне, извинявам се.Просто не бях виждал такава и ми се струваше доста невероятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B16A2Колега вярно е имало такава тройка 170 коне, извинявам се.Просто не бях виждал такава и ми се струваше доста невероятно.

Няма проблем колега! Иначе да, по-рядко срещани са, и аз в BG не съм виждал такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен една гонка . b16a2 vs Seat Leon тди (170 - 180 кс , и аз не знам колко точно ) . Ето за този модел става въпрос .

url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1751/64958782612904139321291895913uU3IAlK8b74uNJROWrPr.JPG] Публикувано изображение[/url]

 

Ето и самата гонка http://vbox7.com/play:1b577cfc

Редактирано от ivo_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен една гонка . b16a2 vs Seat Leon тди (170 - 180 кс , и аз не знам колко точно ) . Ето за този модел става въпрос .

url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1751/64958782612904139321291895913uU3IAlK8b74uNJROWrPr.JPG] Публикувано изображение[/url]

 

Ето и самата гонка http://vbox7.com/play:1b577cfc

 

Браво :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи, новото Audi A4 (B8), този модел:

 

Публикувано изображение

 

2.0 TDI - 170hp

 

Летящ от втора до преди края на четвърта (около 180 по-точно), той не знам на коя предавка е бил. Повече от 3 коли в полза на спрелия Del Sol. Беше мощно наточен прагове брони, за силов тунинг не знам, но сигурно щото гледаше ей така като го подминавах. :(

Редактирано от В16А2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни на една писта моя милост срещу корса б ц20 хе 5-6 коли в моя полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи, новото Audi A4 (B8), този модел:

 

Публикувано изображение

 

2.0 TDI - 170hp

 

Летящ от втора до преди края на четвърта (около 180 по-точно), той не знам на коя предавка е бил. Повече от 3 коли в полза на спрелия Del Sol. Беше мощно наточен прагове брони, за силов тунинг не знам, но сигурно щото гледаше ей така като го подминавах. ;)

 

Колега тези Audi-та не са ли с 2.0 140hp .

Преди време карах такова audi и беше 140hp ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и 170к.с но по каталог не ги дават да са кой зн колко бързи 9+ сек до 100 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, пишеше quattro отзад, колко беше quattro не мога да кажа. Иначе 2.0 TDI има и 140 и 170, но 2.0 TDI Quattro e само 170. И наистина 8.6сек. му дават до 100, но за такова голямо купе не е чак толкова зле. А аз му се вързах защото нали ви казвам наточено беше много, но май само визуален тунинг. ;)

Редактирано от В16А2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се пусках с едно браво 2.0 147-9 коня 5 цилиндъра (100 метра между нас имаше)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се пусках с едно браво 2.0 147-9 коня 5 цилиндъра (100 метра между нас имаше)

Хаха те тия бравота са много спрели, даже и аз с д15-та го правя смешен и на дълго и на късо, мисля че 1.8 върви повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се пусках с едно браво 2.0 147-9 коня 5 цилиндъра (100 метра между нас имаше)

Не се и учудвам при наличието, че биеш егати и колите това браво ако е сток може и повече да го биеш :o Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е бях със заглушителя :o за това с толкова малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса за Х22 вс. Б16 ще приложа този - http://vbox7.com/play:571c90e4 клип на моята Д16А9-ка (карана от предишният и собственик) в Сивик 5ген хеч срещу Х22А? в Прелюд 5ген! Не се вижда, но и при 4-та старта Прелюда пада с по 1-2 коли :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно ще кажа представете си прелюд с двигател б16 срещу сивик 5г със х22 ???????? колко ли коли и тирове ще е разликата ?????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ш вие Н серията за нищо я нямате бе. Бахти, да вземем и ние да си слагаме по едно Д под капаците и да се знае, че сме зверски бързи :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЕга се върнах от пистата до бургас и.. общо взето хондичките :o взеха превес на нея :)))имаше интересни стартове м/у прелуд 2.3 втек вс волвсо 1.7 турбо (Доста злобно) (прелуда би)сивик 125 срещу сивик 125 коня (сивика би хихих)форд ескорт РС турбо на 1.7 бара ( тук и аз се намеисх) с малко го бих.и още интересни неща:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ш вие Н серията за нищо я нямате бе. Бахти, да вземем и ние да си слагаме по едно Д под капаците и да се знае, че сме зверски бързи :o

И мен лично малко ме съмнява тази гонка D16A9 срещу H22 (дори да е най-малкия H22), но все пак да не забравяме, че има много фактори.

СЕга се върнах от пистата до бургас и.. общо взето хондичките :) взеха превес на нея :)))имаше интересни стартове м/у прелуд 2.3 втек вс волвсо 1.7 турбо (Доста злобно) (прелуда би)сивик 125 срещу сивик 125 коня (сивика би хихих)форд ескорт РС турбо на 1.7 бара ( тук и аз се намеисх) с малко го бих.и още интересни неща:)

Наистина много приятни стартове! :P Клипчета ще има ли евентуално?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...