Jump to content
honchetobg

Ключ с чип за HONDA CIVIC - 2002 г.

Recommended Posts

Здравейте, значи става дума за наскоро закупена само с един ключ HONDA CIVIC - 1.4/90 к. - 2002 г. - 7 генерация . Въпроса ми е къде в Пловдив може да се направи авто ключ с чип за този модел HONDA , че като е само с един ключ ами ако се счупи или загуби :(/> ?С търсачката не намерих нищо конкретно за този модел за Пловдив единствено разбрах че след 2000 г. ключовете с чип за HONDA се правили по трудно и по скъпо от по старите .

Редактирано от honchetobg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, в магазин Баумакс (Практикер, Бриколаж) - цената е 90-100лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "Пещерско шосе" на сетофара за хирургиите, зад автобусната спирка (в посока центъра) има ключарско ателие. Там има машина, с която копира кодът на чипа и ти прави същия ключ. Цената е по-добра от горната, но най-добре иди питай и сподели после тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, след доста обикаляне по ключарски ателиета да питам дали правят авто ключове с чип за моя модел кола в крайна сметка се разбра ,че на всички хонди след 2000 г. се правят на малко места в Пловдив и не могат да се копират чиповете , а се програмират в имобилайзера на колата това ми го обясниха всички ключари чийто ателиета посетих . Обиколих общо девет ателиета поне толкова знам от който само три можеха да правят авто ключове за HONDA след 2000 г. от който на едното било с няква предварителна уговорка защото вика ли друг майстор само за програмирането нещо не ми хареса и си тръгнах на другите две ателиета ми обявиха такива цени по високи от цитираните в поста по горе че ме отказаха . В крайна сметка ми помогна един колега на който братовчед му карал CRV- 2003 г. и си е правил резервен ключ с чип а пък него го завел приятел който си е правил за HRV - 2001г. та ме упътиха и мен . За около двадесет минути резервния ключ с чип за моята HONDA CIVIC -2002 г. 7 генерация беше готов на нормална цена, ателието се намира зад спирката на Сточна гара от страната на университета улицата се казва ул. Кръстьо Пастухов № 40 . С този проблем приключих защото според мен да нямаш резервен ключ си е проблем не знаеш кога може да го загубиш, счупиш и нещо друго ,сега май ще правя предница че тропането от пред от дясно като че ли се увеличава но това е друга пусната тема в която не получих почти никакви отговори .;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за информацията,но сподели все пак колко излиза направата на резервен ключ там.Вероятно и други хора имат желание да си изкарат дубликат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми явно е тайна щом не е споменал цената-мене тука в Добрич ми искат 100 лв и съм се отказал засега,докато събера излишни кинти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здаравейте колеги. От три дни съм горд собственик на Honda Jazz модел 2006 г. която естествено джамбазите ми я продадоха с един ключ. Специално благодарско изказвам към колегата honchetobg. След като отидох на посочения от него адрес (ул. Кръстьо Пастухов № 40) бях повече от приятно изненадан - цената за израдотка на ключ с чип без бутони и обучение беше 65 лв и отне около 90 мин. Също така каза че може да програмира отделно от ключа китайско дистанционно за 40 лв. или за 160 лв. направа на оригинален ключ с чип и дистанционно с два бутона в него. За сравнение цените в офицялното представителство на Honda в Пловдив са:

106 лв - заготовка ключ - срещу тази сума получаваш само заготовката и отиваш ключар да ти я нареже;
54 лв.  - обучение
404 - ключ с дистанционно само заготовка отново.
Надявам се инфито да Ви е полезно скъпи бъдещи съфоромци :yes:
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще изкарвам втори ключ на Логото и чух добри отзиви за това ключарско ателие.Радвам се,че и колегата е споделил мнение за това!Цената определено е доста по-добра всравнение с други места където съм питал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфото по-горе което съм побликувал е от дата 25.09.2014 г. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...