Jump to content

Recommended Posts

първо се извинявам ако не съм пуснал темата където трябванякой може ли да ми обясни защо се получава така значи от скоро съм собственик на хонда кончерто 1.6i16 мото d16a9 та проблемът е следният на 2 предавка или на повисока тоест 3,4,5 когато отпусна газта оборотите падат бързо все е дно натискам спирачка на 2 или на 3 без газ придърпва не върви равномерно като например ниссан примерата която имах 1.6slx ниссанът като го оставиш на 2 или на три без газ върви така да се изразя лази а хондата върви но придърпва и сигорно може и да изгасне ако не подам газ на какво се дължи това дали е слаба компресия или нормално ли е при този двигател

Редактирано от зандъров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно първо изречение,добре дошъл при нас :D

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Страшни тия нисани, на обороти вървят като трактор. :P Как придърпва без газ или как се кара Хонда на празен ход?Обороти трябват - във високите лети ли? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във високите изправя предницата след 5000 rpm става бяс да знам че иска газ да на празен ход не се кара ок но мисълта ми е примерно на няква кола да кажем вкарваш 1 отпускаш съединителя без газ тръгваш колата върви пак съединител 2 пускаш съединителя без газ пак върви на 3та пак върви но върви гладко а при хондата върви гладко само на 1ва на 2ра върви но предръпва клати друса не върви гладко да се притеснявам ли от това или е нормално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май намерих топлата вода значи аз карах колата с А95 вчера беше на резерва и сипах 30 литра А98 колата върви различно ще кажеш че се отпуши нещо сега върви като луда и не ми предръпва ни на 2ра ни на 3та наистина сега е всичко нормално да питам и още нещо значи колата я купих от един дядо първи собственик на 100 645 км реални сега е на 101 378км трябва да сменям агренаж когато отворих капака на ремака който е с 2 болта видях ремъка на него пише хонда и пише там на японски ала бала убедих се че е оригиналният ремък така майстора ми иска 194 евро за комплект агренаж и водна помпа тъй ама аз ходих до един магазин там комплект агренаж и водна помпа струват 78 евро марка dayco питах майстора за тези дет ми иска 194 евро оригинални на хонда ли са той ка са че не и аз му казах че ще ги купя аз частите и ще му ги закарам да ги смени а той ми каза че не давал гаранция дали ще излязат сполучливи вика че той купувал качествени части та кажете ми сега за ремъците някоя марка хубава или ако някой знае за марката dayco дали са хубави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях чел до сега такава тема :-D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се научиш да пишеш,пак си пусни тема

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...