Jump to content
Nile

Измервателни уреди

Recommended Posts

Здравейте,от няколко седмици се въртя из интернет и търся сносни измервателни уреди за налягане на маслото,температура на маслото.Тези 2 уреда са ми основната цел като за начало,проблема е,че не мога да реша на какво да заложа.Намерих сайт,който предлага уреди на AEM,там цените са сериозни ЦъккВ същия сайт има и по-евтини решения ЦъккАко някой има впечатления от някоя марка,с по-бюджетни решения може да сподели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори с Ангел,ще ти предложи алтернативни решения на добри цени.Моя бууст метър от него го взех и ми върши добра работаПубликувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи ebay американския и англиския - цените ще са много по-добри отколкото в България си мисля,може да комбинираш шипинга когато поръчваш повече от един артикул.за марка препоръчвам АЕМ и Autometer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците им се уморяват датчиците доста бързо ;) Ако предпочетеш да вземеш такива задължително провери дали са верни преди да ги монтираш.Определящо при цената е дали са с Memory,също така и от размера 52 или 60мм.За мен по важен ми беше този за налягането и си го купих на HKS,за температурата ми беше китаец и си работеше Уж :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пример за сравнение на цени ще дам за налягането на маслото за уред на АЕМВ БГ сайта е обявено 413 лв,в ибей.ко е 153 паунда,което е 350 лв без доставка.Като си сложа и доставката и чакането май не си заслужа :DЗа HKS обаче намерих добри оферти в ибей.ко Цъкк Май ще се спираме на тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е минало покрай HKS ... и станало HK Sport Публикувано изображение

 

HKS не са много нискобюджетни уреди HKS gauge

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно в думите ти ^Обаче се оказа,че има голям избор на уреди в ибей и май ще стрелям на сляпо.За марката Autometer намерих това Цъкк Като цени изглеждат добре и може да заложа и на тях,все пак пише ,че са made in usa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...