Jump to content
Guest prelude

Респект към водачите на Голф 3

Recommended Posts

не бе ся сериозно ти говоря хондата ми е сивик 5 ген голфа ми и 97 година с рекаро салона просто наистина на голфа седалките пове4е ми харесват но до там а ся за ока4вания мока4вания 4е са скръб скръб са но не са 4ак толкова зле колкото го изкара ПОНЕ МОЯ ДЕ моя е без забележка и единственото нещо което не му харесвам е 4е гори множко ина 4е моито голф4е си е моито голф4е харесвам си го ама само него :cool: няма място за сравнение с хондата но моито си е :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми кво да ти кажа аз съм се поинтересувал и от голфове защото имам такъв просто те по4ват призводство 3-ката от 92 маи беше до 97 и за това време колко разли4ни са станали голфовете и аз за тва винаги съм се дразнил щото някои като ре4е се голф 3 ама моя да ре4ем е 97 с вси4ки екстри клими млими си4ко и е пушка да ми го сравняват с някои дето е 92 година засран от лепенки селски тунинги и кво ли не още ... просто нали голфа си е дърво тои е за хора в по напреднала възраст :cool: аз специално моя си ме кефи просто ме дразни 4е има още 15 00000 голф 3-та в стз и дали има 5 които да имат нещо общо с моя не се знае ама са пак ГОЛФ 3 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

Пич,ти маи сбърка форума :)

е гледаи ся просто ти казвам как стоят нещата щото докато си купя хонда ми се е налагало да карам голф 3 на маика ми и не е 4ак такак както си4ки го изкарвате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа ти може и да е златен ама мен не ме интерсува,тук е форум на ХОНДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе колеги ..... :)Винаги съм се радвала, че в нашия форум няма такива теми /или поне не се толерират/.Знаем си достойнствата на хондите. Нормално е за нас те да са космически повече. Това е една неизчерпаема тема. Всеки да кара каквото си иска, важното е да му е кеф. За мен хондите са несравними с никоя марка автомобили. Затова и съм тук. И честно да ви кажа ми е обидно да чета такива "сравнения". :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Почват да ме сърбят пръстите като чета колко "велика" машина е ГоУфа. С ръка на сърцето мога да призная че първата кола която съм карал по сериозно е голф единичка(тогава нямах книжка) в първата кола която карах след като взех книжка е Трабант. После съм карал и голд двйка и тройка (достатъчно километри че да имам достатъчно отрицателно мнение). И също така пак с тази ръка на това същото сърце мога да кажа че Трабана и трите генерации на голф са еднако стабилни! Ако някой не вярва дават трабанта за сравнение! И трабанта и голфовете почват да губят сцепление в завой при 80 и малко над 80 км/ч! Возията тя също е почти еднаква тъй като е функция на едно и също нещо окачването! За да пресека в зародиш това че едва ли не трабанта съм го крал с гуми Вида Спорт , НЕ КАРАХ ГО И ВСЕ ОЩЕ ГО КАРАМ С ПИРЕЛИ, първо с пирели Р4000 и с пирели Карвинг а сега е пирели Р9000 и пак със зимни Кравинг.Така че GOLF PLAY IT DON`T DRIVE IT! Съжелявам ако съм обидил някой!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа ти може и да е златен ама мен не ме интерсува,тук е форум на ХОНДА

КОМПЛЕКСИ ЛИ УСЕЩАМ СПОКО Е КВО МИ СЕ ПЕНИШ!!!!!!не съм казал 4е голфа е по хубав от хондата просто ТИ ГО ИЗКАРА 4Е И ЗА КОЛА НЕ СТАВА А ТОВА НЕ Е ВЯРНО !!!! аиди оставям те да си дрункаш глупости намира !!! и мисля 4е е малко ТЪПО ОТ ТВОЯ СТРАНА ЗАЩОТО ГОЛФАДЖИИТЕ НЕ ПИШАТ НИЩО ПРОТИВ НАШИТЕ КОЛИ !!!! МАЛКО Е НЕКОРЕКТНО!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове глейте ся...аз преди да си купя Хондела карах Шкодата на майка ми. И да не съм ви чул да кажете нещо лошо ся....Шкода 120 Л след фейслифта. Даже набарах емблеми дет пише 125 Л и стана..ко да ви кажа. Даже не знам що си купих Хонда. Май оня Маддога ма манипулира и понеже аз съм мека Мария ....да си бях карал Шкодето - задно предаване - бясна кучка ви казвам. Аве ...дайте линк за Шкода форум ...аз не съм за тук ........май май .....Арееееее....heavy metaaaallll ..... :)

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове глейте ся...аз преди да си купя Хондела карах Шкодата на майка ми. И да не съм ви чул да кажете нещо лошо ся....Шкода 120 Л след фейслифта. Даже набарах емблеми дет пише 125 Л и стана..ко да ви кажа. Даже не знам що си купих Хонда. Май оня Маддога ма манипулира и понеже аз съм мека Мария ....да си бях карал Шкодето - задно предаване - бясна кучка ви казвам. Аве ...дайте линк за Шкода форум ...аз не съм за тук ........май май .....Арееееее....heavy metaaaallll ..... :)

тука имам един съсед с такава Шкода Дидо и пита дали е възможен бартер карало му се хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се заиграхте :cool: За голфа или хубаво или затварям темата :cool: Плюйте някъде другаде, не тука, ако обичате :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

модераторите да я затварят тая тема,4е стана като на селската сергия. Хайде колеги стига с това,все пак всеки си има право на избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

...аз предлагам да почнем да плюем Полото стига сме обръщали внимание само на Голфа ще се засегнат собствениците и на другите модели VW :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не разбирам нас ли се Упитва да Обеждава колегата колко е Убаф Голфа или себе си :dry::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като чета някои мнения в тази тема и ме хваща срам че карам Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като чета някои мнения в тази тема и ме хваща срам че карам Хонда.

А мен ме хваща срам че утре сутринта съм при нотариус за първата ми Хонда :unsure: Всяка марка си има общо известни недостатъци и за Хонда дори могат да се намерят - просто преценяваш за какви цели искаш кола и бъркаш в торбата със змиите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това до някъде. Вярно е че оста малко се измести. Момчетата със скъпи коли си мислят че са безсмъртни. Лошото е че от това страдат обикновенните хора. Манталитета на човека е много важно нещо. Както има течение в начина на обличане на хората и музиката която слушат, така и в колите които карат и харесват. Защо не питайте някой голфаджия за каква кола си мечтае. Отговарите няма да са много по-различни от луксозния автопарк на БГ. Просто тези коли се карат от хора от една и съща група хора с "овчарски манталитет". Това са хората които се виждат в чалга дискотеката и се правят на оборотни. Само дето едните гледат от сепарето а другите от тълпата. Това са са същите хора които "властват по улиците" с изкривен светлогед и неадекватни преценки. Точно такива хора успяват в живота. За тяхно нещастие си умират млади.

тук съм длъжна да поспоря. лично познавам един младеж,който кара,забележете: голф 2-ка, с монтанска регистрация, спортен волан, лети джанти, без гърне, със стара руска аларма тип полицейска сирена, и е пълен хулиган! всеки път слизам от колата му с главоболие и пред нервен срив. само че човекът си мечтае или за офроудърски експедиционен джип, или за пежо баничарка,да има къде да си вози каквото там има да си вози - деца,куче,ски и т.н. и твърдо държа да отбележа,че не е чалгар! слуша си хаус и е разбирач ;) общо взето не мисля, 4е манталитета на каране определя жанра слушана музика ;)а това, че в каквото и да се качи, ще го кара така, сякаш е сам на пътя и всички са му длъжни и вечно бърза щото вечно се мота и закъснява, е друга тема :eat: П.С. този пост не е с рекламна цел ;) П.П.С. този пост няма за цел да провокира или да буди конфликти, peace :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа ти може и да е златен ама мен не ме интерсува,тук е форум на ХОНДА

КОМПЛЕКСИ ЛИ УСЕЩАМ СПОКО Е КВО МИ СЕ ПЕНИШ!!!!!!не съм казал 4е голфа е по хубав от хондата просто ТИ ГО ИЗКАРА 4Е И ЗА КОЛА НЕ СТАВА А ТОВА НЕ Е ВЯРНО !!!! аиди оставям те да си дрункаш глупости намира !!! и мисля 4е е малко ТЪПО ОТ ТВОЯ СТРАНА ЗАЩОТО ГОЛФАДЖИИТЕ НЕ ПИШАТ НИЩО ПРОТИВ НАШИТЕ КОЛИ !!!! МАЛКО Е НЕКОРЕКТНО!!!
Ти маи обърка постовете,не съм писал нищо друго освен това,че тук не е мястото да си хвалиш КАРУЦАТА!!!За комплексите,ще ти обясня като се видим!!!п.с. НЕ МИ ОТГОВАРЯИ :lol: Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това до някъде. Вярно е че оста малко се измести. Момчетата със скъпи коли си мислят че са безсмъртни. Лошото е че от това страдат обикновенните хора. Манталитета на човека е много важно нещо. Както има течение в начина на обличане на хората и музиката която слушат, така и в колите които карат и харесват. Защо не питайте някой голфаджия за каква кола си мечтае. Отговарите няма да са много по-различни от луксозния автопарк на БГ. Просто тези коли се карат от хора от една и съща група хора с "овчарски манталитет". Това са хората които се виждат в чалга дискотеката и се правят на оборотни. Само дето едните гледат от сепарето а другите от тълпата. Това са са същите хора които "властват по улиците" с изкривен светлогед и неадекватни преценки. Точно такива хора успяват в живота. За тяхно нещастие си умират млади.

тук съм длъжна да поспоря. лично познавам един младеж,който кара,забележете: голф 2-ка, с монтанска регистрация, спортен волан, лети джанти, без гърне, със стара руска аларма тип полицейска сирена, и е пълен хулиган! всеки път слизам от колата му с главоболие и пред нервен срив. само че човекът си мечтае или за офроудърски експедиционен джип, или за пежо баничарка,да има къде да си вози каквото там има да си вози - деца,куче,ски и т.н. и твърдо държа да отбележа,че не е чалгар! слуша си хаус и е разбирач :) общо взето не мисля, 4е манталитета на каране определя жанра слушана музика ;)а това, че в каквото и да се качи, ще го кара така, сякаш е сам на пътя и всички са му длъжни и вечно бърза щото вечно се мота и закъснява, е друга тема ;) П.С. този пост не е с рекламна цел :P П.П.С. този пост няма за цел да провокира или да буди конфликти, peace :lol:
И аз слушам хаус в Трабанта и съм абсолютен хулиган на пътя.Видите ли такъв с емблеми и решетка на ауди,да знаете 4е ГАЗИМ....Аре пийс ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...