Jump to content
Dimitrov93

Триене на темата ми (Купува/аксесоари)

Recommended Posts

Здравейте, пуснах преди 2 дни тема,че купувам изпускател от д16з6 и смукател, седя малко и я изтрихте вчера пак я пуснах и пак беше изтрита защо какво точно съм нарушил ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, темата ти е изтрита поради липса на начин за контакт с теб, дори в правилата е упоменато че трябва да оставиш начин за контакт с теб. Пример: продавам нещото което търсиш, без оставени контакти, как да се свържа с теб за да ти кажа че го имам.И за да не каже някой че си измисляме:

Привет колеги, пускам темата за 3-ти път не знам защо ми я премахват...Купувам смукател от д16з6 в добро състояние(да засилим д14-ката ми :))

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, просто подразбирам, че всеки може да ми драсне на лично от бутончето и за това не съм оставил телефон. Мерси атом

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взето от правилата на форума - http://forums.hondab...tion=boardrules

Правило 4 - За всички Купува/Продава форуми:

    [*]При липса на "Купувам:" ; "Продавам:" ; "Заменям:" в началото на заглавието.

    [*]При липса на достатъчно ясно заглавие.

    [*]При всякакви опити за реклама, без значение от начина на представяне. Кое е реклама се преценява от модераторския екип и не подлежи на коментар под никаква форма.

    [*]При липса на цена. Формални и нереални цени не се допускат!

    [*]При липса на посочени населено място и телефон Публикувано изображение Желателна е и алтернативна връзка извън форума (e-mail, Skype, ICQ - по избор)

    [*]При липса на снимка/и на частта или частите. Не се допускат линкове към сайтове за продажба на автомобили, сайтове за покупко-продажби и т.н.

    [*]........................................................

    [*] И аз предполагам , че като забравя да включа фаровете или да си сложа колана може вместо да ме спират и да ми пишат акт , служителите от КАТ просто да вдигат предупредителни табелки с надписи - например " Сложете си колана моля ! " или " Ако обичате спирайте на пешеходните пътеки за да дадете предимство на преминаващите пешеходци " - въпреки , че има достатъчно табелки по пътя .....

  • Нагоре 4
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак пак някакво остроумие накрая на текста.Защо гледате все да осмивате хората когато точно и ясно питат кое защо го няма..... детински номера.Много сте почнали да издребнявате и при мен имаше такова изказване ама с колбаси.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ ToffiFee, колега къде видя да осмиваме някой, отговорил ли съм му на човека, кратко и ясно? Не мога да разбера какво лично имаш срещу мен, нещо съм те засегнал, обидил или???

Здравей, темата ти е изтрита поради липса на начин за контакт с теб....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично към теб лично нямам нищо, нито към другия администратор ли е модератор ли е все ми е тая какъв. Но явно е взел пример от тебе с това си свое допълнително пояснение:

[*] И аз предполагам , че като забравя да включа фаровете или да си сложа колана може вместо да ме спират и да ми пишат акт , служителите от КАТ просто да вдигат предупредителни табелки с надписи - например " Сложете си колана моля ! " или " Ако обичате спирайте на пешеходните пътеки за да дадете предимство на преминаващите пешеходци " - въпреки , че има достатъчно табелки по пътя .....

 

Явно си ви е черта на всички с повечко права в този форум да правите такива изказвания. Дълго се чудих защо хората имат по колите си стикери от сорта на " Фен на Хонда, не на форума ".

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега прочете ли правилата? П.П. Въпроса е риторичен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За теб си мислех кога ще се намесиш и ти в темата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак пак някакво остроумие накрая на текста.Защо гледате все да осмивате хората когато точно и ясно питат кое защо го няма..... детински номера.Много сте почнали да издребнявате и при мен имаше такова изказване ама с колбаси.

 

Лично към теб лично нямам нищо, нито към другия администратор ли е модератор ли е все ми е тая какъв. Но явно е взел пример от тебе с това си свое допълнително пояснение:

    [*] И аз предполагам , че като забравя да включа фаровете или да си сложа колана може вместо да ме спират и да ми пишат акт , служителите от КАТ просто да вдигат предупредителни табелки с надписи - например " Сложете си колана моля ! " или " Ако обичате спирайте на пешеходните пътеки за да дадете предимство на преминаващите пешеходци " - въпреки , че има достатъчно табелки по пътя .....

     

    Явно си ви е черта на всички с повечко права в този форум да правите такива изказвания. Дълго се чудих защо хората имат по колите си стикери от сорта на " Фен на Хонда, не на форума ".

Ето снимка на екрана при разглеждане на раздела " Hondabg.com Форуми > Обяви и пазар > Продава части / аксесоари " - http://forums.hondab...hp?showforum=29

 

Публикувано изображение

 

Освен във правилата текста стои на челно място в раздела , така , че да се вижда при натискане на линка Нова тема/обява .

 

Извода е , че се чете избирателно и се правят обобщения на тази база - избирателната .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чепкай чепкай и в нас да дойдеш да ми го покажеш

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има и други форуми,пробвай там как е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всеки ли трябва да обясняваме защо му я няма темата :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...