Jump to content
excalibur

Има ли разлика Honda Cr-v Американски и Европейски ?

Recommended Posts

Искам да попитам какви са разликите в моделите Cr-v 2002-2004g. правени за Американския и Европейският пазар.Има ли + и - Знам,че сигурно има теми,но не мога да изчета за един ден толкова много теми.А ми трябва,ако може по-бърза информация. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази година която питаш незнам но мога да ти кажа за американско 2007 спрямо европейските.Като ходова час май са еднакви.Биалетки,шарнири,лагери и т.н са едно към едно.При мен има разлика в компресора на климатика. Изглежда един и същ но тръбите са със различно захващане и не са взаимо заменяеми.Има едни семеринг на диференциала или там някъде който е един и същ и за двата вариянта.Това е от моя опит.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти gonze от офроуд форума ли си, или случайно задавате един и същ въпрос с него?!Иначе нямам идея, дали се различават технически! Разлика, обаче, има в нивото на оборудване ... в полза на американките :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика, обаче, има в нивото на оборудване ... в полза на американките :cool:/>

Не съм много съгласен че американските са по-добре оборудвани.Там се вгражда почти на всички само подгряване на седалките и задължително автоматик.Преди години питах един дилър на Хонда в US за ръчно CRV и той ме изгледа все едно съм го питал за летяща чиния :)).Каза ми само по поръчка и доставка около мес- два.Иначе прибиране на огледалата,автоматично палене на фарове,чистачки и т.н. няма.Повечето модели излизат с климатик а не с климатроник.Моето е трета генерация и е с климатик въпреки,че е най-високото ниво на оборудване.Тук трета с климатик не съм виждал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry, явно не съм гледал и чел достатъчно :DЗначи ако гони ниво на оборудване, да си търси JDM-ка :cool:

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на отговорилите ! Аз вече я купих за добро или лошо :)/> Колегата където казва,че са само автоматици не знам,но тази е с ръчни скорости и е с климатроник.Тези мили на километража малко ме дразнят,но ще се свиква.Ще кача тези дни снимки и повече информация :)/>.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми честито тогава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата където казва,че са само автоматици не знам,но тази е с ръчни скорости и е с климатроник.

Първо честито и много безаварийни километри. :rolleyes:/> Сигурен ли си че е за американския пазар.С десен волан ли е или с лява?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с ляв волан е а и вече не знам на кой да вярвам всичко е измамник :unsure:/> А бе както и да е,както казах: Вече се "набърбуках " но количката ми харесва :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш че е била с десен и са сменили волана ли? Не и се притеснявай.Карай си я със здраве и да не ти пука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола няма ли си VIN (номер рама)?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...