Jump to content
MAD DOG

Превоз на железа

Recommended Posts

Някой ползвал ли е услугите на някоя фирма която работи на човешки цени и от която е останал доволен?Координати на лични ако е нужно да не се сметне за реклама?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избери си:http://www.easteads.co.uk/0/posts/25-Transport-and-Travel-to-/172--Bulgaria/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.evtino.co.uk/transport.php Аз съм ползвал услугите на тази фирма.Превозват всякакви неща и са коректни(спазват срокове) :ph34r:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за evtino.co.uk доста неща съм купил с тях (джанти и други дреболии) доставиха ми ги директно във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенк ю пийпъл дет са вика. :D .Тия дни ше изконтактувам с посочените фирми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвам gabco.org. До сега съм купил 4 неща в рамките на година и проблеми не съм имал. Стоката идва до София и от там я препращат по спиди или еконт, като ползват преференциални цени за доставката. От Англия до България тарифата им е 2.20 лв./кг. Последната ми пратка беше 6кг и доставката(габко до бг и после спиди до офис в града) ми излезе 18.91лв.Само дето имай предвид, че като ги проверявах в нета има хора дето ги плюят за счупени пратки или пратени на грешен адрес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 за evtino.co.uk - спрях да използвам услугите им. Да, доставят до по-големите градове, да-на цените, на които почти всички фирми го правят. Трябва да имаш здрави нерви обаче, за да се разправиш с човека, с когото ще си уговориш поръчката, Коко. Ако ще го ползваш те съветвам да се запасиш с търпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно,е че Калоян е малко сприхав ,но като се захванат с нещо го вършат докрай.Публикувано изображениеПък и човек не трябва да му се връзва много.Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калин :) Калоян май напусна миналото лято. Аз лично в един момент не можах да издържа и тотално съм спрял да ги използвам. Според мен отношението му не е отношение, което бих могъл да нарека подходящо. Освен това, иска да му се плаща всичко, преди да поръча, след като ги претегли, пак се разхождаш до банка, за да платиш транспорта. Givetransport, примерно, работят с еконт и можеш да си платиш транспорта като наложен платеж на куриера и си спестяваш едно ходене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си за Калин Владимиров.Юли месец доста ми вдигна нервите за доставката на една кола , но след като внесах капарото стана доста по-милПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...