Jump to content
civicccc

Мнения за тази Хонда

Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11342638786881377&f1=details&slink=43zaq7 Предстои ми покупка на кола,спрял сам се на Сивик.По принцип не съм почитател на автоматици,но съм карал коли с десен волан(не ми е проблем).Та според вас струва ли си,дали няма нещо гнило в тази цена?И ако някой случайно кара такъв автоматик да сподели моля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EK4 e VTI, 160к.с.Тази табелка е приправяна!За толкова пари или още малко отгоре, ще си вземеш кола с ляв волан!ляв волан

Редактирано от darius
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко малко отгоре ще са,гледах поне 5-6 напоследък нищо читаво...м/у 3 и 3500 търся ...единствено гледам да не е 75к,a тази въпросната не съм я гледал до от 2 месеца виси в нета на тази цена не ми се вярва да се задържи ,ако беше читава

Редактирано от civicccc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B 3-Stage VTEC[edit source]See 3-stage VTECFound in: 1995–1998 Honda Civic Ferio Vi (EK3, Japanese market)1999-2000 Honda Civic Vi-RS Не е преправяна табелката.Може просто колата да е приключила,затва да е на тая цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vi да, ама пише VTi, което ме кара да мисля че нещо не е наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно 2ма души познавам които нямат общо с форума и като цяло с всякакви форуми които си купиха Сивик 1.4IS 90кс в прекрасно състояние за под 3000 лева.Не бързай а и прегледай по автокъщите на място.Не всички коли ги има обявени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола ме разби... За първи път виждам оригиналната навигация на шеста ген в България... Е не може да се ползва щото няма карта на бг ама си е лукс... За пореден път се убеждавам колко даунгрейд са европейските варианти :(... Ако автомата е в добро сустояние количката е добра според мен :) 100% импорт от япония

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той и VIN-а сигурно е преправян :lol: Сивиците със D15B също се водят VTI в Япония. Виждал съм 2-3 такива из нета, само че 5 ген с такива табелки. Колата се познава, че е чистокръвна Японка.Трябва да помислиш върху това какво би се случило ако нещо се сбози автомата и дали ти се кара кола с десен волан. Ако наистина те кефи, иди я виж, нищо не губиш (освен пари за път) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е чистокръвна японка с много рядък двигател.да не говорим за оригиналната навигация и климатроника.ако не те бърка десния волан,скачаи в нея.рядко се заглеждам в обяви,постнати във форума от някои,но тази ме грабна.първо мини през читав сервиз и си ТИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е страшно Рядка . 1.5 130 ps

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той и VIN-а сигурно е преправян :lol:/> Сивиците със D15B също се водят VTI в Япония.

Мда, верно се вoдят VTi!Е-ЕК3 Не бих си купил такава кола, зареди това че е рядка.А купувача гони цена, нали?
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак да гони цена - не .Все пак е тръгнал от 3500 сега е на 2200,а ми каза че може да свали и малко заради лака (имала забележки по предния капак)...първо ще погледна http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11377090409356604&f1=details&slink=44hki9 може би утре и вече към Шумен..притеснява ме единствено автоматика нищо друго ,но знам ли все пак е японски..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро съвсем случайно се замотах в Търговище и влязох на един паркинг да обърна - точно тази видях, аз също я гледам от известно време в нета. Предния капак - лак. А каза ли ти, че предните калници са пребоядисвани? Направи ми впечатление само на минаване, не съм спирал защото бързах. Все пак, може да е нещо безобидно :) Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуииии за тез пари колата си е подарък ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама била JDM ... и за горе/долу тия пари може да се кара с "правилния" волан :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли малко странно че е била JDM,а сега е на такава цена...?Публикувано изображение

Да, ама била JDM ... и за горе/долу тия пари може да се кара с "правилния" волан Публикувано изображение

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената е такава,защото е с десен волан,а тук не е Лондон.кое му е странното.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааааах. Уникален автомобил. По цял ден се ровя в нета, и не съм я забелязал тази. От къде я изрови?

Отивай да я взимаш, че сега колегите от форума ще се изтрепят за нея. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е такова животно в БГ не бях виждал и аз, ако държиш да си различен това е колата :cool:/>/> п.с. Само ДВГ то по ибей ще докара повече пари (ако приемем, че е читав) :ph34r:/>/> п.с.2 Тва си е I-VTEC отвсякъде, ако можех бих сложил такава глава на д14 ката :blink:/>

Редактирано от JayR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената е такава,защото е с десен волан,а тук не е Лондон.кое му е странното.

Именно ... "тук не е Лондон"!2200лв предполагам е минимума на продавача, т.е. снякаква минимална печалба. Нормална цена, ако тва нещо е купено за 500-1000 паунда в ЮК. Най вероятно е отпаднала от МОТ ( разбирай ГТП), предполагам заради ръжди, и е продадена за да не се вкарва човека (английския човек) в разходи.п.п. "ако нещо се сбози" ... освен моторя, всички останали части (почти всички) на тая JDM-ка са като на нормална японка 6-та с десен волан, т.е. минаваш на вариант ebay.uk. Говоря от личен опит с намиране на части за моето JDM CR-V. Няма нищо невъзможно ... и страшно! Ако не стане от 6-та японка, ще стане от някой друг Сивик :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел ходи да я гледа,много изгнила и се чувало силно виене от кутията...литара на масло 180 точки........Търсенето продължава,изтървал съм супер купе на супер цена от форума и понеделник отивам до казънлък да гледам едно купе сивик 105...не останаха читави коли май

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...