Jump to content
cr-v 2.4

ГАЗ за CR-V 2.4 атомат ?

Recommended Posts

Колеги от скоро карам CR-V 2.4 автоматик 2005г.. Върви страхотно и съм много доволен. Не срещнах никъде да се разисква тази тема и ще съм много благодарен да чуя отзиви относно газификацията на този двигател. До сега срещам само отзиви за 2000сс , а малкото което съм чувал за 2.4 не говори добре за подобна идея. Та ако споделите мнения и опит за подобен двигател ще съм много благодарен. Успех на всички и благодаря пак за отделеното време и внимание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата е с мотор К24А3 140киловата?Няма проблем да се преобразува.Проблем може да възникне с потъване леглата на клапаните.Това се решава по различни начини..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно но да ти споделя моя опит и аз.Аз съм със 2.4L но CRV-то е 2007.Нямам идея дали има разлика между двата двигателя но едва ли ще е голяма ако има.Моята вече близо 20 000 км е на газ и си работи перфектно.Сложил съм и Романо Антонио с OBD.Излезе ми към 1500 лв.Моята е автоматик както и твоята предполагам.Разхода ми градско е 16/100.Извънградско със 140км/ч разход 13/100.Не ми е светвал чека и си работи перфектно за момента.Успех с избора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Газовото вече го сложихме и за сега е ок. Разхода е същия като твоя. Онзи ден обаче имаше голяма изненада.. След няколко маневри напред назад скоростния лост застана на паркинг и от там ни напред ни назад... Маслото на скоростната кутия беше ОК и се чудихме от какво може да е.. По едно време брат ми се чу с негов приятел който го светна да провери стоповете... Оказа се че е изгърмял бушона за стоповете и от там компютъра блокира скоростната кутия.... Доста странни мерки за сигурност... Та дано не ви се случва, но ако стане - маслото на скоростната кутия или бушоните ...

Малко късно но да ти споделя моя опит и аз.Аз съм със 2.4L но CRV-то е 2007.Нямам идея дали има разлика между двата двигателя но едва ли ще е голяма ако има.Моята вече близо 20 000 км е на газ и си работи перфектно.Сложил съм и Романо Антонио с OBD.Излезе ми към 1500 лв.Моята е автоматик както и твоята предполагам.Разхода ми градско е 16/100.Извънградско със 140км/ч разход 13/100.Не ми е светвал чека и си работи перфектно за момента.Успех с избора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Проблем може да възникне с потъване леглата на клапаните.Това се решава по различни начини..

Как точно се "решава"?!? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...