Jump to content
rainoff

Привет. Ново ЦР-В в форума

Recommended Posts

Привет на всички. Най накрая намерих колата която се издирваше няколко месеца. Колата е 2003 година, ръчни скорости и с всички екстри за модела и много пазена....Събота се монтира газ ROMANO със OBD. Вече мина на обслужване при Омбре. Имам няколко въпроса на които не намерих отговори.1. Навигацията е ясно, че няма да може да се използва. Има ли заместители със същите размери?(моля ако някой е слагал да даде точен модел)2. Понеже взех колата с 2 комплекта гуми 16', сега ще търся железни джанти 16'ки. Имам ли някакъв шанс да намеря?3. Не намерих бутон за регулиране на осветяването на таблото.... Възможно ли е да няма такъв?За сега това са въпросите. Обещавам да търся преди да питам. Скоро ще постна снимки. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито.1.Има такива на българския пазар, които пасват идеално, но зависи с какво качество и за коллко пари търсиш.Като ориентир ,в Авител продават средна хубост за около 800лв.,от вън китайчетата излизат около 500-600лв.2.Шанс винаги има,но трябва търсене по моргите.3.Регулирането на силата на осветяване на таблото, става от врътката за нулиране на междиния километраж- просто я въртиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри ;) И аз съм със същия модел и мисля, че преди фейслифта няма копче за регулиране на осветеността на таблото или поне аз незнам за такова. Копчето за нулиране на километража при мен не може да се върти :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път забравям за феислифта /мойта е такава/ и пиша как е при мен, но въпреки всичко не съм убеден ,че са икономисали и това елементарно нещо.При други марки това са нормални неща и серийно си излизат колите така от 30г. , при наща марка майче всяка крушчица или диодче е екстра:rolleyes:/>:unsure:/>:angry:/>?А компютър за разхода имате ли и евентуално от някой бутон.......или ако навигацията е оргинална, нещо от там да се настройва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. И примен не се върти...и май наистина няма врътка за регулиране. Моментен разход също не показва, а само засичане на 2 пътувания. Питане- на навигацията има бутон CD/AUX... Да не би някъде да има AUX изход? Погледнах на няколко места , но не намерих.... А не можах и в нет-а да намеря ръководство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има бутон CD/AUX, като и аз не мога да превключа на AUX. Имам един изведен кабел във жабката под навигацията с жак за слушалки, предполагам предишния собственик го е правил, ама като включа там нещо пак не може да се превключи не AUX. Не знам как става трика на химика!!! Ако някой знае да пише....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги. След около 1000 км. на газ, колата се държи повече от прилично. Много съм доволен от избора си. Не намерих обаче никакъв кабел, изваден за музиката... Някой знае ли , защо някои от моделите имат капак на жабката на средната конзола, а други не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам капак на тази жабка, защото тя е хладилна, по скоро като гледам май има само изведен един въздухопровод до там и лятото като пуснеш климатика на студено и там като е малко затворено пространство става като малък хладилник, в който не можеш да събереш почти нищо. Какъв разход ти дава на газ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам капак на тази жабка, защото тя е хладилна, по скоро като гледам май има само изведен един въздухопровод до там и лятото като пуснеш климатика на студено и там като е малко затворено пространство става като малък хладилник, в който не можеш да събереш почти нищо. Какъв разход ти дава на газ?

Значи днес поради неработещия коректно километраж все пак опитах да направя някакви сметки- около 12-12,5 при 100-110 км. с климатик, 4 възрастни, 2 деца и колата фул до горе с багаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...