Jump to content
MetalHEARD

Цена за HR-V с газов инжекцион до 6500!

Recommended Posts

Здравейте!Винаги съм карал "газови" коли и искам и следващата да ми е такава!Преди време съм имал Хонда crx и сега ми се ще да се завърна в семейството на хондите и затова и бих искал да попитам хората-които са в този форум за конкретно мнение!Вече съм се спрял на HR-V 4x4 1.6 124 к.с.-и искам да е с поставен газов инжекцион и по възможност във почти идеално състояние - но 2000-2001 година(на производство)!Прочетох много теми и писания във форума-но искам да попитам най-важното-ДАЛИ МОГА ДА СЕ ВМЕСТЯ В БЮДЖЕТ 6500 лв-как смятате-дали е реално това(питам,защото знам,че когато човек се занимава с нещо и е "в час"-знае как стоят реално нещата)!Принципно не ме бърка 3 или 5 врати-просто искам да получа съвет-дали това,което си мисля е постижимо!P.S. Разбира се-много може да коментират-то има и за по-малко парички : Но аз искам да си купя здрава кола!Благодаря за вниманието предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се вместиш в парите, но си купи кола без газова. После си сложи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за кола без вече монтирана газова уредба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията-само искам ако може да ме "светнете"-наистина не знам-ЗАЩО е по-добре да сложа газова уредба после?Отново благодаря за мненията Ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами гаранция на газовото, избор ... качествен монтаж и тнт ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото кола с газова уредба внос е почти винаги равно на много карана кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен казаното от колегата преди мен добавям и че европеец дето се стиска за бензина на колата си представи си колко му се е плащало за поддръжка на същата. Това си важи не само за хонда а за всяка една кола с газова уредба внос от вън, за Хонда можем да добавам само още един негатив че не се знае и колко и как са поглеждани въобще хлабините на клапаните. Общо взето кола с газ си е голям риск от вън. Там никои не слага газ за да я кара 100-200 х.км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Слави CR-V : Мисля,че беше изчерпателен и логичен-за тези аспекти не ми дойде на ума!

Абсолютно прав си и няма две мнения!

Отново благодаря!

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...