Jump to content
pavcho85

Акорд 7ген-копчета на мултиволан

Recommended Posts

Имам акорд 2005г бензин и на мулти волана имам копчета само за управление на музиката.Интересува ме има ли изведен кабел с букса за круиз контрол и само трябва да си монтирам купунга с копчетата?Питам понеже един приятел така направи с неговия Авенсис(2006) само си купи джойстика,всичко друго си беше оригинално изведено.За подсветката на копчетата разбрах,че светят само на фейслифтовите модели.Така ли е и при всички ли светят?Нека колеги с фейслифтове да споделят.И въпроса ми е ако е така и подменя мойте с такива от автомобил след 2006 ще светят ли?В смисъл има ли разлики в свързването?Относно earbeg-a при тези преди и след 2006 има ли разлики в нещо,освен разликата която е видна околко емблемата и за която си мисля че не би трябвало да е проблем.Предполагам!Надявам се,че ще има кой да ми помогне и благодаря предварително.Хубавден на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се обеждавам,че в този форум хората не обичат да споделят и помагат на колегите си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се обеждавам,че в този форум хората не обичат да споделят и помагат на колегите си.

 

Виж го ти нашия. Някой да не ти е длъжен с нещо бе колега?!?

Пишеш, чакаш - ако някой каже нещо - каже, ако не - здраве да е.

Какво даваш зор? Пуснал си темата в петък! Хората не стоят събота и неделя пред компютъра да те чакат да питаш нещо, че да ти отговорят.

Освен това е отпоскарски сезон и е малко замряло в момента.

 

По темата:

Аз имам фейслифтов акорд 7 ген.

Всички копчета на волана ми светят, включително тези за круиз контрола. На другите ти въпроси нямам отговор, а и във вида в който си ги задал, едва ли някой ще има Публикувано изображение

Съветвам те да прочетеш английските(чуждестранни) форуми, там може да има някакво инфо по въпроса.

 

П.С. Това, че имаме круиз и ни светят копчетата, не значи че сме длъжни да знаем устройството на нашите че и на твоя Акорд в подробности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега.Знам,че е отпоскарски сезон,но това не ми е първата тема в която никой не иска да помогне,а и като гледам не съм единственият с това мнение.Още веднъж благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съберете се тогава недоволните и си помагайте. Защо смяташ, че задължително някой трябва да знае дали и каква е разликата между буксите на пре- и след фейслифта или искаш да получиш отговори ала "аз не знам, ама..."?Кой друг е на това мнение за непомагането - тези, дето пишат "харесал съм си кола, може ли някой да я види и да спазари по-ниска цена" или "закъсах, но не ми се вика пътна помощ" ли?Направи ли си труда да изчетеш темата за 7-ците или беше по-лесно да пуснеш тема?И аз бях в отпОск по това време и можеше да ти пиша, че доколкото съм чел/гледал буксата е различна, но подходът ти е леко натрапчив. И като гледам не съм единственият на това мнение.Със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не съм искал да съм неучтив,но май не сте ме разбрали!От никой не искам да чете вместо мен или го задължавам да знае това което не знае!Просто още в първия пост ви помолих,който знае нещо по въпроса ако може да помогне,така че няма нужда да се нападаме!Достатъчно се рових и четох и тъй като не открих информацията,която ме интересува реших да пусна тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги все още се нуждая от помощ,понеже не открих информация по моя въпрос.Ще съм благодарен,ако някой помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, и аз съм с фейслифт Акорд от 2007ма, правилно си разбрал, тези до 2005та не светят, а след фейслифта всички светят. Някъде из форума имаше тема където колеги си бяха направили ъпгрейд с поставянето на малки LED диоди за да светнат и техните копчета по волана. Намери си копчета от такава след 2006та, дори и буксата да не е напълно идентична, винаги може да се "побългари". А това за круиз контрола ми се струва невъзможно. По принцип ако я няма серийно, тази екстра си струва пари и ме съмнява разликата в колата да е само в допълнителни 2 копчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно..моя акорд е преди фейслифта и вскчко му свети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох, че светят копчетата само на Акорд '05 /преди фейслифт-а/. Гледам че правят ретрофит .. http://www.driveaccord.net/forums/showthread.php?t=1205&page=4 (.. това според мен е за USA Акорд, сигурно и за нашите е подобно).

Редактирано от VamPo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите си светят. Преди фейслифта, 2.0 Sport

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...