Jump to content
gin

Пост номер 700

Recommended Posts

Guest

Марката няма значение, стига да те прави щастлив. Кактo се казава в рекламите на Honda: "First man, then machine". Много безаварийни километри ти пожелавам! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на мнение ,че след 6 генерация няма модел който да ме грабне (лично мое мнение) .

Много безаварийни километри колега.Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди малко продадох VTi-ката след 6 години каране и исках да кажа няколко неща :)/>1. Тази Хонда винаги ме е карала да се усмихвам... голям кеф :)/>

Мойта VTI-ка не само ме кара да се усмихвам, ами се и заглеждам като се отдалечавам от нея!Един Акорд 2.4л.Сивик Тайп Р или Ледженд 3.5л, не отговарят ли на критериите?Или Бмв-то е от по-скромните 2001-2006г?Мда, без да съм врачка, ще се върнеш към Хонда!Безаварийно и успех!
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ще подържа, ще подържа, пък ще му писне катастрофално и ще му се прииска пак да кара:D/>

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво е. Тайната си е лично негов избор! :) Ако е "М" поне с двигателя дълго няма да има грижи! Друг въпрос е, че попада в категория, където е мислено целенасочено за неизбежна следпродажбената печалба! А и немските духове обладават някак по-странно :P

Редактирано от pamo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Хонда не изкара нови зареждащи модели след 6та генерация... доста съм щастлив от BMWто...Поздрави и дано Хонда като марка вземат малко да се стегнат и да изкарат още яки коли с дух, както е ясно че могат :)

Струва ми се и преди, и след 6- та генерация има доста "зареждащи" модели, че и не само Сивик :) Щом изпитваш щастие, имайки BMW- честито и късмет! ...Но не се отписвай така бързо от тук, че знае ли човек... ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки се зарежда от различни неща :lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 години карам Хонда Сивик и ако се наложи да я сменя то ще е пак за друга Хонда дори и най-разбитата .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...