Jump to content
NezBoy

DLC На Accord

Recommended Posts

Здравейте колеги преди малко с едно приятелче искахме да закачим Хондичката към лаптопа му и да видим какво е положението, но не намерихме буксата ! В програмата дава, че е от страната на шофьора, но нищо не намерихме махаме и пластмаси и нищо ! Моля ви кажете къде се намира тази прословута букса... Колата е Honda Accord 1998 - 1.8 - 136кс - F18B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ТУК прочетох и видях , че се намира точно в дясно над ръчката за отваряне на предният капак.

 

Публикувано изображение

 

 

Има още снимки с възможните места, на които може да откриеш DLC буксата, но те засягат различна година и модели.

Ето и другите снимки:

 

Публикувано изображение

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега за снимки, но на нито едно от място не намирам букса, което взе силно да ме притеснява ! Ако някои има други идеи къде може да са, че имам грешки в компютъра и искам да видя какво е положението, на бензин още ми падат оборотите и тн...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На третата снимка, двете букси. Тази за диагностика е по-малката, с два кабела, а не тази дето е оградена. Така, както са снимани, буксите са извадени от гнездата им. Намират се под жабката, и са една зад друга. Първо е голямата, по-близо до капака на жабката, и пред нея към предницата на колата е малката. Пъхнати са в гнезда, хванати за ламарината под жабката, за да не се мандахерцат.Говоря за кола с десен волан, но за левия трябва да е същото - под жабката, по-близо до вратата.За диагностика - даваш на късо с един кламер двете пинчета на малката букса, завърташ на контакт и броиш миганията на лампата "енджин чек".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Мога да потвърдя. На моята Ф18Б2 беше в краката на пасажера под жабката, не при шофьора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да не са, както казах, в две отделни гнезда, а в едно общо, гумено, като на тези снимки:http://www.fastjapcars.com/mod-subjects-printpage-pageid-1-scope-all.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ги тия 2 те сложих кламерче на буксата с 2 те кабелчета и чека ми мига ли мига, накрая ми писна да броя и се отказах. :D Моя човек дето има кабел каза, че май ще намери до ден- два преходник и ще закачам, ама имам доста грешки така като гледам ! :D Едната е на SRS, запалих колата а буксата на едната седалка я бях разкачил, прах мокета. Благодаря ви за помощта, ако неми бяхте дали снимки нямаше да се сетя, че това е буксата за компа ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги можете ли да ми кажете от къде да си купя преходник за тая букса с 2 та пина към обд2 , че аз в ибей намирам само 3 пинови преходници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я при някой, който може да брои, къв ибей, кви преходи :huh: Чекът ще мига, докато го изключиш, т.е. може да има само една грешка, и лампата я повтаря, докато ти я спреш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...