Jump to content
Minko Hristov

Да се смееш ли, да плачеш ли?

Recommended Posts

Така колеги днес сутринта ставам да ходя на работа и к'во да видяКачвам се в колицата паля и Опааа някакъв странен шум Колата брънка та се нетраеСлизам да видя към е филма и ...Тестероса, някой мишок ми е откраднал гърнетоГледам и невярвам на ушите си Също ми няма капачките на гумите и 6 от гайките на джантитеЕй направо са си .... майкатаДаже са си забравили ключоветеНе се оплаквам само искам да споделя с вас какви хорица имаСега ще бръмком без гърне и дано чичковците от Кат не се заяждат и се хванат на Не бе тва е ремус След първоначалното псуване сега ми е смешноУЖАС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа колега,народа изтрещя и дори няма намерение да промени това....Публикувано изображение Всяка вечер изтръпвам за колата (да само желязо е!),но аз съм привързан към нея,колкото и ненормално да звучи.... Радвай се,че не са я взели цялата!!! На мен също ми я разбиха и взеха само CD-то и то без предния панел,но какво да се прави,идиоти има и ще продължава да има! Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са някакви дребни душичкиПубликувано изображениеЗаслужава да го хванеш под колатати и да го влачиш с нея през целия град.Един приятел кара лада нива на газ.Преди няколко дни му разбихи капачката на резервоара да му точат бензин.Вьпросьт е :Какьв оптимист трябва да си за да крадеш бензин от Лада Нива на газ.Колега в случая мога да ти пожелая само един усмихнат и сльнчев ден и дано тоя дето ти е осквернил колата да му се варне тьпкано.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последък като гледам това взе да става мода. Класиката е мангалче да се мушне под колата и да среже катализатора, а както знаем един катализатор не е ефтин. Според мен някой чичко е подучил мангалите как да вадят бързи пари.

 

Обичам родината си, но мразим държавата си!

 

Съвет от мен....ако на някой му откраднат катализатор, гърне или там каквото и да е било, не си мълчете! Отделете 2-3 часа и идете в полицията да пуснете оплакване и да напишете за случилото се. Само така можем да спрем тази сган! Имали написано и то от много хора с подобни проблеми няма начин да не се вземат мерки и да не направят хайка за да изловят мишоците!

 

Пожелавам на никого да не се случва вече такава случка. Лек и успешен ден!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, много кофти. Напълно ти съчуствам колега. При мен в петък случката беше направо жалка и аз така ставам и тръгвам за работа и ... Гледам служебната кола (Ситроен ZX 89-ти набор, цялата е очукана и няма никакъв вид, няма аларма) отворена счупили ми сд-то понеже не могли да го изкарат, откраднали акумулатора и даже парфюма ми от жабката... Много е странно как такава стара кола им е привлякла вниманието, но е факт че вече нямам служебна кола и трябва да ходя с хондичката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народа тотално е изтрещял явно колегиАма тая безработицата и тн...До това водиЖалкото е че за някаква дребна кражба на стойност 20-50лвСи създаваме нерви и главоболияНо се радвам, че снощи не съм ги хванал тия, че....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не безработицата е виновна! мързела и далаверите са главните виновници ! работа има ,ще има и винаги е имало - това че някой обаче трябва да я върши е проблема! съчувствам ти напълно .. аз съм с ТХ регистрация у Варна не ме питай каква ми е мъка постоянно липси, псувни..не спирай там не спирай тука.. надрано..начукано.. наскоро на познат му се случи нещо много неприятно пак с чужда регистрация.. та 1да хвана да пипа по колата ще го хвърля от моста без да ми мигне окото колко деца храни и че нямал хляб!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На апапите всичко им върши работа... само и само да вземат по някой лев после...

Наистина да се чудиш да се смееш ли или да плачеш Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не безработицата е виновна! мързела и далаверите са главните виновници ! работа има ,ще има и винаги е имало - това че някой обаче трябва да я върши е проблема!

....бе да ти кажа че голяма вина има точно безработицата!То работа има ама не е добре платена да не мислиш,че някой който си има работа и получава прилична заплата ще се занимава с тия глупости има и изключения,но главния виновник за засилената престъпност определено е ситуацията в държавата момента ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ше се занимават разбира се. В Германия например има работа, има прилични заплати и има доста мизерия, крадци и тн - предимно хора от източна европа, Турция, Африка и тн. Ходя там за по седмица и повече по работа почти всеки месец. Мизерията и кражбите на дребно не са колкото у нас, но има. Предимно опира до култура - "лесните бързи пари", които някои предпочитат са причина доста хора да си заминават, икономиката да изостава и тн. Порочен кръг, в който никой не иска да се признае за виновен, а всички се предлагат за жертва и с това оправдават глупостите си.ПП: Към колегата, много кофти наистина, няма по-неприятно от това да ти вземат това, което си си изкарал с труд. Дано щетите не струват скъпо да се оправят.

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Към колегата, много кофти наистина, няма по-неприятно от това да ти вземат това, което си си изкарал с труд. Дано щетите не струват скъпо да се оправят. Щетите не са болка за умиранеОт отдавна се каня да сменям генерацията така чеЛипсата на гърне вече няма какво да се чудяПросто жалкото е, че още има такива хорица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, преди няколко дни баща ми взе сивика да си го кара, че му трябва. Минава през Враца, гърнето пада. Той докато спре и се върне да го вземе, някакъв индивид на колело взел изгнилото гърне и избягал :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозни истории...аз какво да кажа пред блока акумулатора на майката гепиха Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...