Jump to content
murdera

Кондофрей драг

Recommended Posts

Сеатката как върви с малилотражна турбо Ондичка....някоя нихилистична Д16-ка на 0,8 примерно :P Според мен само пръска за комари

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора не се излагайте и не говорете глупости... за незнам кой подред път сравнявате понаправена турбо кола с атмосферен асматик!!! Сравнявайте го тоя сеат с някоя турбо хонда има достатъчно в момента в съзнанието ми изникват 10-тина, а ако толкова искате да го биете с атмосферка само във Враца има няколко дето са годни за това ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бялата 6-та сивик ги убии, напълни ми душата финала беше яко напечен браво на колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не четете какво казвам .Никъде не съм казал за турбо хонди ,Драгич сеат-а е с бивш сетъп на твоя познат от Варна мисля Иво се казва само че е с оборудване Егоцентрик всяко време от кръгла 14-ка би го затруднила или победила но в случая говорим за атмосферни Хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тая корса на секи старт и вартяха кранчето накрая така се разпуши че на финала 12.6 едвам ги докара а е 2.0 на 2.0 просто тва и беше критикала преди да стопи сичко вътреевала на Сисо и на Тео

Редактирано от djudista
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финала беше критичен направо, но Тео запази самообладание и победи! Психиката е огромна част от спорта и Тео показа, че заслужава повече победата :honda:/>

Тоа па, ква психика, ти у глаата имаш само кокале и железа тук таме :DПоздравления за всички Хондаджии явили се на драга, без значение на кое място за завършили или какво време дали :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не четете какво казвам .Никъде не съм казал за турбо хонди ,Драгич сеат-а е с бивш сетъп на твоя познат от Варна мисля Иво се казва само че е с оборудване Егоцентрик всяко време от кръгла 14-ка би го затруднила или победила но в случая говорим за атмосферни Хонди

A защо сравняваш турбо кола с атмосферка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото tам си има постоянна битка . и на всяка среща там е спора Традиция ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да сподели за Гръцките бегачки,ядоха ли много бой или се представиха добре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко бой , иначе за коли с предно много добри резултати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегите представили ни вчера на драга;) БРАВО на Тео който уби опелите в клас предно.Евала на Сисо тои се оказа по подготвен в А клас от нашия представител. На кавлификацийте ударихме 13.52 но на състезание трябва психика и потготовка на шофера;) Започваме да потготвяме две коли за до година и ви обещавам че ще има два 12 секундни рекса в клас А.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tва ТУРБО е по големо от едновалов 1.4 заеби :blink: Честито за купата спечели си я геройски

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Успорваният старт с Къдравия - http://drag.bg/watch_video.php?v=H1O81U4U3R86Рекса върви на ужас, евала !

Редактирано от Sisqo
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво яко клипче са спретнали момчетата от Ventix заедно с колегите им от Гърция Публикувано изображениеПубликувано изображение

Kondofrey drag challenge Iv by Ventix and Autokinisimag

 

 

Има ги и нашите герои! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гледам оплюхте корсата 2.0 турбо .. :lol:/> разбирачи... колата е пушила заради Термолентата която се е запалила след вдигане на налягането на 2.0 бара КОРСАТА има 212-3 терминална все още непосилна за нито 1 хонда В Бг. Също да вметна още нещо за корсата ,че колата е мапната до 2.3 бара, тоест досега не е карана на макс. Малка и конктуретна кола в клас Фвд . :lol:/> НА другото състезание пак ще е много интересно ;)/> :P/>

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм голям разбирач, ама тя пушеше от ауспуха(едвали има нещо общо с термо лентата). Вярно е по едно време взе да пуши и от пред и това сигурно е било от лентата. Да незабравяме разликата в кубиците, налягането и килограмите. И според мен само гумите спираха Тео да даде по голяма терминална.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...