Jump to content
zlobar4e

Новакът пита?

Recommended Posts

Здравейте бъдещи колеги! Искам да Ви питам като бъдещ собственик на Хонда,кой модел да избера:My link или My link модел 2003. НЕ ми спестявайте нищо от проблеми и решения до цени на части и т.н. (модел 2003 говорим за бензин до 1.6).Благодаря Ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Говорим за Сивик шеста генерация и Сивик седма генерация /хечбек/.По принцип и двата модела са добри и здрави като плюс е шестата не за друго ами си има повече инфо за каквото и да било,повече части втора употреба и една идея по евтини от седмата генерация.Мен лично ми харесват и двата модела и с едно окачване и джанти нещата се получават доста добре.(зависи какви са ти мераците разбира се).Бензиновия мотор на седма няма какво да го говорим добър е не по малко от на шестата в плюс е 1.6. СПОРТ Пакет /любимата ми/.За шестата 1.5 V-TEC или VTI.Проблеми някакви сериозни няма стига да попаднеш на добра кола като цяло и за двете.Седмата често им се разхлопват хидравличните рейки добре е да обърнеш внимание при евентуален оглед на такава.Оправят се не е нерешимо...Най важното не бързай оглеждай внимателно да попаднеш на запазена гледана кола ,защото уцелиш ли и двете са изключително сполучливи машини без проблеми с ръждата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз лично съм за седмата генерация, но както казва и колегата преди мен най-важно е да попаднеш на гладана кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да изразя мнение само за 6-та : много съм доволен корава колица с корав мотор, но както каза колегата ако е бил немарлив предния собственик ще имаш проблеми. Разглеждай в момента пазара е наводнен с коли така че избор голям и по добре си вземи със себе си някой който си има понятие от коли щото нашите джамбази понякога доста добре замаскират косурите . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък някъде четох.че 7-ген.са с торсион,или съм в грешка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е ясно ще бъде модел 2003 (7-ма генерация) Благодаря на отзовалите се.А сега другите ми въпроси. има ли модификация с верига вместо с ангренажен ремък ,и шарнирите сменяеми ли са или са отляти с носача???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има с верига но специално 1,4 и 1,6 са с ремъци ,гледай за луфтове в рейката (нормано е хвани с ръка в средата кадето са захванати накрайниците и разклати нагоре надоло) и шумове в ск. кутия ,другите неща като цяло са евтини .п.п в рейката няма нищо хидравлично :)

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шарнирите са сменями - не са отляти в носача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.Най-вече ме интересуваха шарнирите.При баленото са отляти с носача и поради тази причина искам да го разкарам щото ремонта е скъпичък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За триене моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...