Jump to content
LoNdraTa

Турбо

Recommended Posts

Здравейте колеги! Не знам дали точно в този раздел е мястото на темата но...потърсих из форума не намерих нещо което да ми свърши работа..Надявам се да има някои който може да ми помогне,не съм много на ти с двигателите но имам желание да сменя турбото на хондата (то каква хонда с роувърски двигател) двигателя е 20T2R 2.0 90hp дизелче.Много ще съм благодарен ако има някои който може да ме насочи малко как стоят нещата със смяна на турбото или слагане на второ турбо искам да вдигна малко мошността.Нямам финансовата възможност да се обърна към някои сервиз или специалист затова се обръщам към вас.В момента правя основен ремонт на колата сменил съм всичко по окачването другата седмица ще я боядисвам това сам си правя но по двигателя не смя да бутам защото не разбитам,та искам след това да бутна леко и двигателя,не искам да я правя бегачка а да я направя малко по пъргава и мисля че модификация по турбото и след това чип ще е идеално. моля да не ме критикувате за невежеството и малко глупавия въпрос! благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани че ще go smenqwaш ma така си го написал че би турбо искаш да е :D .Тоя мотор ако не бъркам е 86 коня без интеркулер ;) и ако съм прав ,Намираш периферия от такъв 100 и колко коня беше не ги помня .А тоест ел. гнп ,кулер пътища и тем подобни и нещото дет кара тея елекрютроуреди и караш тука по наше село правиха една и ефект имаше .За повече инфо некои по запознат с печките ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...