Jump to content
ИцоД

Майстори в Бургас

Recommended Posts

Здравейте, хондаджии ! Отскоро съм член на клуба и ме интересуват читави майстори в Бургас. Питам патило, а не старило ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам глас за Апостолов. (Хонда-Бургас) Закъсах с моята красавица - падна педала на съединителя. Това се случи в събота вечерта (добре че пред къщи на паркинга, а не на улицата). Набързо събраните мнения от майстора, който ни прави форда - това по телефона, от съсед и от още един съсед бяха за повредена някоя от помпите на съединителя. Изчаках понеделник сутринта за да отвори Юбико, звъннах на Люси - неговото мнение припокри останалите. Препоръча ми майстор, даде ми телефон. Обадих се, уговорих се и когато отидох се оказа, че съм в сервиза на Хонда - Бургас. Лично собственика Стоян Апостолов пое колата. След около 45 мин. диагнозата беше ясна, както и сумата за ремонта. Дадох ОК и се прибрах. Преди 3 часа си взех колата. Изключително доволна съм от всичко - отношение, обслужване, както и цената на ремонта. 50лв за труд, цената на помпата, каквато си е от фирмата-вносител за клиенти, също за масло и диагностика. Съвсем нормални цени.

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, в Апостолов само масло за скорости съм купувал, щото другаде няма. Редовно си питам за оригинален маслен филтър, и отговора е - нямаме Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение за Апостолов е едно голямо НЕ, поне аз съм супер разочарован и то не един път. За всичко което съм се допитвал за тях е със супер висока надценка да не говорим за автомобилите, едно че скъпи, второ че предимно по ниско оборудване, но както да е това е напилно нормано. Може би, само за диагностиката съм за, или по скоро съм за диагностика в оторизирани сервизи на Хонда. А и за какво ти трябва читав майстор. Повечето майстори се специализиран в една, две насоки като специалисти, не че не разбират от други неща но конкретно си има майстор за...., за......, конкретно за какво ти трябва? Нека да отбележа, че това си е мое мнение, естетвено , че ще има доволни и разачаровани, както във всяка друга работа отношението клиент до клиент е доста голямо, едни доволни, други НЕ. Не се опитвам да те разобеждавам да не ходиш там или другаде, просто споделям мнение, както колежката TINA.K ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, в Апостолов само масло за скорости съм купувал, щото другаде няма. Редовно си питам за оригинален маслен филтър, и отговора е - нямаме Публикувано изображение

 

Сега виждам мнението, май нещо не е правилно описано в моя пост. Маслото визирам. Не съм сменявала двигателно масло и филтри - това като я купихме в Юбико е направено.

 

При смяната на амбреажната помпа е подменено изцяло течността за нея - само ми се губи в момента каква е тя - масло някакво или спирачна течност??? Май е спирачна течност обаче като чета сега по форумите.

 

Не мога и до колата да ида да погледна, ама е същата течност, като в едно казанче в дясно до амортисьора. Това за амбреажа е едно малко цилиндрично казанче да въпросното по-голямо. Не виждам добре на снимката какъв е символа на капачката му обаче, но наистина ми прилича на спирачна течност символа ...

 

Колкото до мнението на колегата Водкин - съжалявам, че са те разочаровали. Много се надявам да не ми се случи и на мен за в бъдеще. По принцип съм в София и ходя в Юбико, но част от лятото сме около Бургас и при нужда ща не ща трябва да ползвам сервиз в Бургас. Бях изпаднала в паника къде да ходя и какво да правя и отношението и цените наистина бяха супер - очаквах че може да струва повече ремонта.

Аз обаче за цената на помпата го питах каква ще е, защото имам познат в Тех-Ко и той ми даде определена цена с отстъпка и после и Апостолов ми каза цена, която не беше същата, а по-висока (колкото клиентската цена на Тех-Ко), но аз прецених, че по-добре той да си достави помпата, отколкото аз да се занимавам и накрая разликата не си струваше, та даже можеше и по-скъпо да ми излезе, защото трябваше и да се чудя и как да ида до Бургас да му я дам и щеше и повече дни да отнеме ... Така за под 36 часа колата ми беше оправена на една приемлива за мен цена. Доволна съм и защото там, където ходим без кола не си е работа и да останем повече без колата щеше да е доста гадничко ...

 

То с тия сервизи ... направо е кошмар - докато си намери човек неговия си майстор и да си му има доверие ... Най-добре да не опираш до сервиз, освен за консумативи да сменяш.

 

Със зъболекари - същата работа. Преди години имахме зъболекар, който случайно го хванахме, че си измисля кариеси по зъбите ни и ни ги прави ... Представяте ли си - здрав зъб да го пробиеш и да му сложиш пломба заради пари ...

 

Ама то всеки си плаща рано или късно тарикатщините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...