Jump to content
ibarnev

Кажете какво е това странно "нещо" на таблото

Recommended Posts

Здравейте,днес най-сетне се реших да попитам дали някой знае за какво служи това "нещо" на таблото от дясната страна на волана(всъщност се намира между волана и бутоните за подгряване на седалките) Доста дълго време не му обръщах внимание ,защото си мислех ,че са оставили място човек да си сложи някой екстрабутон(формата му е точно колкото бутоните за подгрев на седалките)....но вчера се бях заврял под волана и оглеждах нещо кабелите и открих ,че всъщност зад това "нещо " с прорези има вентилаторче,което немога да хвана каква му е идеята....Да....вярно е че въпроса е тъпашки ,но аз все пак искам да знам..нещо като "опознай колата си ,за да я обикнеш"Става въпрос за HONDA CR-V 2005 I-CTDi EXECUTIVEБлагодаря ви ,предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно датчик на климатроника за температурата на въздуха в купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее това пък въобще не ми беше минало през ума....но защо пък точно е с вентилаторче....благодаря все пак,тъкмо видях ,че е събрало много прах....ако в един момент климатика се държи неадекватно ,ще знам от какво е!Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вентилаторче има,за да мери адекватно темепратурата,желателно е да го издухаш с малко въздух под налягане на някоя бензиностанция.Климатроника няма да спре да работи заради пепеляка,но ще измерва грешно и ще ти променя зададената температура с 3-4 градуса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно вентилаторче е, както казва Маркони.И моето жужи от доста време ,ама все му се разминава почистването.Ето ти и темата, където се споменава за него:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=59301&st=0&p=1057199683&fromsearch=1entry1057199683

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издухваш го хубаво и една две години нямаш грижи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...