Jump to content
rainoff

Колеги, дайте мнения

Recommended Posts

Привет на всички. Предстои ми закупуване на ЦРВ 2 ген. Попаднах на тази обява, и искам мненията ви- какво мислите за колата и цената;http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=21370267352433013&avto=Honda_Cr-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тези където са пуснали обявата са: или много неграмотни /незнаещи/, или глупаци, но най-вероятно са лъжци!В особенностите пище:"Система за регулиране на скороста/автопилот/" - ДА АМА ТЯ НЯМА , после- " Блокаж на диференциала"- ПЪЛЕН СМЯХ, и до тук спирам, а и повече не я гледах.Успех!

Редактирано от Еmicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста детайли ми се виждат пребоядисани, което навява на мисълта за удряне. Може и да не е имала сериозен удар, но това само на място може да се установи. Освен казаното от Емича се съмнявам и относно наличието на ксенон на рефлекторен фар на кола внос от Гърция. Явно като са изреждали екстрите са се по изхвърлили малко. По-вероятно е да е 09.2004, отколкото 09.2005. Аз лично не бих си взел ІІ генерация с газово, предвид проблемите на К серията с охлаждането и износването на разпределителните валове. Газ може да си сложиш, при условие че си направил ревизия на мотора, който се е оказал в перфектно здраве и от там на сетне да си правиш поддръжката, според сервиз мануала и няма да нямаш проблеми. Относно цената- добра е с доста възможност за сваляне е предвидена :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Доста детайли ми се виждат пребоядисани, което навява на мисълта за удряне. Може и да не е имала сериозен удар, но това само на място може да се установи. Освен казаното от Емича се съмнявам и относно наличието на ксенон на рефлекторен фар на кола внос от Гърция. Явно като са изреждали екстрите са се по изхвърлили малко. По-вероятно е да е 09.2004, отколкото 09.2005. Аз лично не бих си взел ІІ генерация с газово, предвид проблемите на К серията с охлаждането и износването на разпределителните валове. Газ може да си сложиш, при условие че си направил ревизия на мотора, който се е оказал в перфектно здраве и от там на сетне да си правиш поддръжката, според сервиз мануала и няма да нямаш проблеми. Относно цената- добра е с доста възможност за сваляне е предвидена Публикувано изображение

 

Мерси за отговорите. Колега, какво искаш да кажеш с "К" серий? Защото аз съм малко бос с хондите..... Чел съм за клапани и други неща, но не съм и чувал за такова нещо... Редактирано от rainoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид двигателите, чийто номера започват с буквата "К", които се слагат на ІІ генерация СР-В и на още някои модели Хонда. Писано е много из форума, например погледни тази тема: My link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наличието на теглич и ГИ говори ,че колата е видяла доста път.Аз не бих я взел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките изглеждат прилично, но какво е действителното състояние може да установиш само на място.

Все пак ако решиш да инвестираш в пътуване до Сливен, е добре предварително да си уговориш преглед в сервиз, и то такъв, който има компютърна диагностика. За това може би ще помогнат колегите от Сливен ...

 

 

Иначе колегите са абсолютно прави относно изброените екстри или по-точно липсата им.

И със сигурност колата не е от 09.2005 г - през март 2005 г. тръгва фейслифта на 2-а генерация, а тази кола не е с фейслифт Публикувано изображение/>

Относно К-серията: бензиновите двигатели на CR-V II ген. са серия К20А .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теглича не е никакъв критерий, хората си слагат тегличи по различни причини, някой за стоика за колела други да дърпат мотор трети да се карат тор до нивата Публикувано изображение колкото до газовата колега щом гледаш джипа значи искаш и газ, и да няма най вероятно ще му сложиш така че това ти е едно перо. Не разбирам от джипките на Хонда но, знам че една кола хареса ли ти трябва да си я видиш, независимо какво ще прочетеш тук. Аз лично съм купувал кола от мацка която я беше карала 6 години в София почти нямаше не пребоядисан детайл от паркинг щети но колата ми хареса и в последствие се оказа доста здрава, гледана и надеждна.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...