Jump to content
Iva

летни гуми

Recommended Posts

Здравейте! Моля за съвет, какви летни гуми да купя на моята Хонда Джаз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на предна лява врата би трябвало да бише препоръчителния размер гуми с които да караш :rolleyes: все пак може да кажеш и с какви джанти като цолаж си, но ще получиш много противоречиви коментари ;) аз ти предлагам yokohama c.drive тиха гума и се държи отлично на мокро и сухо, при мисълта, че не ходиш на гонки и писти :) също така continental, michelin, toyo, bridgstone :) Не прави компромиси ако имаш възможност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колежке! Добре дошла във форума :)Можеш да разгледаш този сайт:http://www.avtogumi.bg/oscommerce/index.phpИма всякакви марки и размери. Аз си купих летните гуми от там, със заявка по интернет. Доставиха ми ги безплатно с куриер, с наложен платеж, след 2 дни. Много съм доволен.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размера е 175/70/14, но всъщност въпроса ми беше, на каква марка да се спра....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тук последно се обсъждаше този казус:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=82615Общо взето, всеки си хвали своето. Ако цената не ти е проблем, заложи на премиум марка: Мишелин, Дънлоп, Гуъд Иър, Континентал, Бриджстоун... Ако искаш да спестиш парички, без голям компромис със сигурността, препоръчвам ти Унироял. Аз съм с модела им Рейнексперт. Около 80 лв излиза гумата, има добро сцепление и на мокър и на сух асфалт, спира си порядъчно.

Редактирано от vesso_varna
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

унироял също са много добри съотношение цена качество няма да збъркаш :rolleyes: но погледни и йокохама ц.драйв :) поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не пробваш Йокохама парада, аз вече 3 години ги карам и съм много доволен

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за тъпия въпрос, но парадата от кога я има в размер 14"? +1 за C.Drive. Малко по-скъпи, но си струват.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен никога не е имало въпрос коя е марката. Това е Bridgestone.Ти си избери модела. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УНИРОЯЛ най-добрия избор цена качество и най-сигурни при дъжд. На колко хора съм ги препоръчал и са си взели са много доволни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понежи си търся летни 205/45/16 днес пообиколих и ми казаха, че УНИРОЯЛ са добри, особено на дъжд, но били по-шумни заради еднопосочната си шарка. Вие какви впечатления имате, усеща ли се този шум? Препоръчаха ми KLEBER като цена качество, те обаче на мен нищо не ми говорят, някой сблъсквал ли се е с тях?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втори сезон с унироял рейн спорт 2 ... шума не е болка за умиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Моля за съвет, какви летни гуми да купя на моята Хонда Джаз?

Аз мога да ти помогна при избора ти на гуми аз съм много доволен от тези момчетa.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размера е 175/70/14, но всъщност въпроса ми беше, на каква марка да се спра....

Аз намирам лесен и сигурен отговор на този въпрос, чрез информацията, която публикуват от ADAC след официалните тестове на различни гуми за конкретния сезон.Тук My link сама би могла да откриеш, коя марка и кой модел гуми са били препоръчани за последното лято, както и за предишни.Това, че размерът може да не съвпадне с търсеният от теб почти няма значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...