Jump to content
newfuture

cr-v 147 hp динамика

Recommended Posts

здр. колеги. ново ЦР-В във форума има вече.Прехвърлих темите в 4х4, но не намирам отговор на въпроса, който ме мъчи.А именно В20Z1 147 к.с. как се държи при ускорение, в смисъл имам съмнения че е доста муден, по нагорнище давам газ и нищо не се случва. Вярно, че е по-тежка колата ама голферчето ми 101 к.с/на газ/ дърпа по-осезаемо.И като не съм карал подобен автомобил не знам кво му е държанието.П.С. закачих го на компа - живите данни поне на място според мен са добреОчаквам коментари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има два варианта в случая: или когато си давал газ си бил под 3000 об/мин., тогава няма кой знае какво да очакваш да се случи или втория вариант на колата нещо и има ;) Тази джипка почва да ускорява добре от 3500 оборота нагоре, както и всяка хонда, разбира се :) Пробвай когато се движиш на 5-та с 80-90 км/ч да свалиш на 3-та предавка и да дадеш газ и ако пак не се случи нищо, значи нещо не е наред с колата! Поздрави и дай някоя снимка да я видим таз убавица :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Вероятно так са тези автомобили, защото повтарям, че нямам база за сравнение.Пък и макс. въртящ момент е на 4200 оборота.снимки ще има скоро, че съм я разчекнал да бодна една инджекциика.поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, да не вземеш да я човъркаш? И аз бях така - до към 2500-3000 все едно си карам голфа, но след 3500 об. всичко се променя. Явно друг маниер на шофиране е нужен, но му се свиква бързо. В ниските обороти нито върви добре, нито е кой знае колко икономична

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не седнеш поне в още две 147 коньови няма да разбереш дали върви добре. Аз лично доста голфове/ без тди/ съм уморил по светофарите и за мен си ускорява доста еластично при всички обороти.Ако сега не усещаш да върви, на газ ще го усетиш още по зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен цР-вто ми се струва доста бързо колегата от бургас;) ако иска някои път може да ги сборим.ДО 3000 е наиситна е по мудничко ,но според мен е от килограмите. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...