Jump to content
dimytar11

Несветещо табло

Recommended Posts

Здравейте колеги. Извинявам се предварително, ако има подобна тема, но съм с флашка и интернета ми е под всякаква критика и нямам възможност да намеря темата. Проблемът ми е следния: не ми свети таблото. Разглобих го и си сложих диодна лента, като я захванах директно към таблото, но пътеките по таблото започнаха да пушат и реших да я откача. Въпросът ми е дали тази лента (тя е на 12волта) прави проблема или има нещо друго, което не е както трябва? А диодчетата ми, които са за осветлението като цяло не са изгорели, всички останали светлини по таблото светят (за ръчната, за маслото и т.н.) От къде мога да си хвана ток за лентата, като не използвам таблото? Благодаря и поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е разрешен. Извинявам се отново, ако темата е публикувана не където трябва или е неподходяща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех ток за лентата от CD-то. Единственият недостатък е (ако въобще е недостатък), че таблото ми светва веднага щом подам контакт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колегиАко може да ползвам на колегата темата да не пускам друга...Бадженака ми беше тръгнал да изхвърля една Хонда Сивик 92 г. 1.5 бензин,т.к. имаше много забележки и не можеше да мине преглед...Аз я взех и поуправих повечето неща,но не мога да се справя с таблото....свети само една крушка ...и не мога да го сваля да сменя другите.....Отвих тези двете рапидки отгоре дето са ,но не ще да излезе....Как става точно....има ли още рапидки или са само щифтове и трябва дърпане...Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали е често срещан проблем - при мен половината осветление на таблото не свети...НО понякога при добра воля СВЕТВА :blink: Поради това се разубедих да разглабям таблото, тъй като явно проблема е в тоците някъде, а не в крушките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако успея да го разглобя може и да разбера дали са крушките проблема...но аз все си мисля че са те....тъй като свети само една.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е лесно има 2 винта до километража отгоре и един под аварийното копче за мигачите . Само го вадиш леко и отдолу има винт развиваш го и после внимателно дърпаш като внимаваш да не счупиш щипките.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа,значи там са го скрили ......Благодаря колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...