Jump to content
Аз-съм споко

Абитуриентски бал Варна

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте приятели , дойде време и аз да пусна една темичка за наближаващите Абитуриентски балове във Варна.Последните години стана традиция да правим колона от Хонди и да събираме очите на всички :D/>/>Тази година е ред на моята приятелка , която също е aбитуриентка и бала и е на 26ти ( неделя) , ще я карам с моето Купенце , като съм оговорил още 2ма 3ма приятели да карат след мен. Ако има и други желаещи да направим една красива и голяма колона от Хонди в този ден ще се радваме да присъствате ... Колкото повече , толкова повече ... Казал мечо Пуx и... :P/>/>Тея дни ще дам повече информация , каде и колко часа ще се събираме..Благодаря ви предварително.П.П Ако има и други абитуриенти за изпращане във Варна , бройте ме и мен , само казвате дата и час и съм там :)/>/>

Редактирано от Аз-съм споко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стари Онди приемате ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, щом е за добра кауза ;) Нека им напълним очите на хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митаккк и с Голф да дойдеш пакк ще те приема :P Нали си наш човек :) Разбирасе ,че приемаме има и по стара кола от твоята (старата ми) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по-стари разбрахме че приемаш, но искам да попитам как стои въпросът с по-бавните? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха :P вече си говорихме с теб по тоя въпрос :) Мисля , че не съм кой знае колко по-бърз от теб , така че си добре дошълл ще се радвам и ти да си там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не изгубя колоната, не за друго :lol: Особено ако ти задаваш темпото... Ще чакам повече информация Вичи, там съм. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре съм :)))) Кой ти бяга от много хубави коли и хубави жени на едно място :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си идвам заради жените не заради колите :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вичо направи рекламата, че ще има маса жени и гледай сега кво става... Ще трябва със записване вече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нощна съм на 26-ти но ако е по раничко може да се включа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял ден съм на работа :angry: Плача и страдам :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вичо , някво инфо къде ще се събираме и колко часа :) принципно ясно , че на ОМВ ще се съберем преди да тръгнем към жена ти цялата колона :) ама колко часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ако може и аз да се включа с лагерната ми количка? Публикувано изображениеПубликувано изображение/>

Редактирано от didicha

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може и аз да се включа с лагерната ми количка? Публикувано изображениеПубликувано изображение/>

 

Няма проблеми колега , всички са добре дошли :)

Такаа значи тя в 3 часа трябва да е в Trinity park , кадето ще се събират с класа и , и в 17.30 тръгват от там към Златните - Интера . Може да се саберем найстина на ОМВ-то и от там да тръгнем всички към trinity parka.. :) Предложете час , но мисля ,че в 5 най-късно трябва да сме потеглили , за да имаме време да стигнем до там без да бързаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само до тринити парка ли ще я ескортираме или ще ходим до тях колониално , после до класната и колониално ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емии не те тези неща отпадат , защото тя ще сабира роднините си в едно заведение и после в 3 ще се сабират с класа и класната в тринити-то , защото в класната и било тясноо и са избрали там.. Ако трябва да и правим колоната до там , ще имаме дупка от 2 часа. Незнам за мен е все едно , но незнам на вас дали ще ви се чака :) Затова идеята ми е от тринити парка до Златните , който може , който не до кадето може :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,сега видях темата и ми се иска да се включа и аз ... :) ,но да дадеш инфо за това колко часа и мястото,че да се знае .Моето предложение е ти да кажеш къде и колко часа,а всеки ще прецени дали може и дали му е удобно,това си е мое предложение иначе ти си решаваш . Поздрави и чакаме инфо ... ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16-16:30 na OMV на седмичните срещи е инфото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми дайте да го направим така 16.30 да се съберем на ОМВ-то да си побъбрим до 17.00 и да потегляме към Тринити парка в колона. От там я вземаме и в 17.30 потегляме към Интера на Златните. Нека им съберем очите на хората :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се освободя ще намина ако не е проблем Публикувано изображение

 

Не е проблем,дано да се освободиш :) Колкото повече , толкова повече.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко се събрахме за сега ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май доста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми около 8-9 коли сме за сегаа и още 4 5 който са под въпрос... Ще им съберем очите със сигурност ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми се объркат плановете нещо,ще се видим на ореченото място ... ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 16:50 ще бъда на ОМВ :) да не вземете да тръгнете без да ви е дошло "таксито" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да те изчакаме .. нали при теб е апаратчето :D Дано да успеем да стигнем до 5.10-15 до тоя Тринити парк да не се забавим нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо пък и той да го чакаме... да бе да :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами таксито ми е бавно какво да се прави ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нарочно бавно караш, че повече пари да им въртиш на хората ... знаем ги ние тия таксиджийските номера !

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъскайте бегачките и да потегляме след малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така ! Получи се доста добре ! Момчето , което ме пита за главното реле , надявам се успя да запали ! Питах 2-ма 3-ма и ми казаха , че не е останал никой и всички са запалили и са тръгнали. "Абе те тея всички са с ХОНДИ бе баси де са ги намерили всичките" - г-н Полицая... Ако му бяхме казали , че сме всички за една абитуриентка сигурно щеше да направи свирка на слънчогледа си.Очакваме снимки и клипове

Редактирано от ObiChLiFk0
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на нашите хонди пълнихме очите на всички около насПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей момчета стана МЕГА яко .. ЕВАЛА :) поздрави за организацията. супер стана :) ще го помнят дълго тез от интера :lol: чакаме снимките и клиповете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мега яко беше найстина. Благодарим ви от все сърцее и аз не очаквах да се съберем толкова много хора. Снимки и клипове ще пратя възможно най-бързо само да ги получа и аз :) Благодаря ви още веднъж събрахме им очитее :D Пред Интера всичко било маркирано с гуми от нас ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ще си го изтъркат :) те па за един асфалт ли са :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички участници в колоната Публикувано изображение много яко изглеждаше Публикувано изображение за съжаление не можах да участвам и аз ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...