Jump to content
honda77

Още една хонда във форума

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Днес купих хонда сивик 1.5 икономичен витек ,97 година .Двигателя много добре изглежда няма течове държи 800 оборота няма ръжди с джанти от вти ,както и да е аз от 7 години съм във форума ,но не съм карал хонда никога само чета явно нещо ме е теглило на знам ,продадох си колата голф естествено 4ворка .И си казах ще рискувам, някак си винаги са ми казвали че са скъпи за подръжки и тнт но рискувах и си купих просто разбрах че съм бил много глупав като слушам общите приказки, вземи си голф евтина подръжка.Е взех си тди със взимането 2000 лева за ремонти може ли смяна на ангренажен ремък с ролки 500 лева,един клапан 500 лева аз когато да отида все толкова .Какава е разликата първо като го продавах само ми звъняха хора които ми говореха на уа ,или бяха пияни или ме питаха туй нещо върви ли ,а като ходих на среща с момчето с хондата интилигентно но и се оплака че само ученици са гледали и пак несириозни както и да е ,взех я първи впечатленияМного голям кеф как са го измислили със зелената лампичка кеф ти икономия стремиш се да свети ,кеф ти да е бърза абе хора това набира като мотор и звука е уникален просто нямам думи ,от начало си мисля абе тази машина да я пробвам не ще, после гледам аз я карам като дизел до 3000 оборота и като я натиснах и си промених мнението за винаги. Все чета че който се качи на хонда остава завинаги фен ,е и аз се заразих. Край каквото и да ми струва ще я карам тази кола на 36 съм и съм сменил около 12 автомобила от различни марки тази май зарибява за винаги ,единственото нещо което усещам е много леки вибрации на скоростния лост като дизел леко вибрира иначе всичко е 6 момчето което ми я продаде каза че само мотул масло сменя не вярвал на омбре че било от варел .Това лекичко тресене нормално ли е ?

Редактирано от honda77
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си и сипал нафта, че тресе така Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Шегата настрана, честито за Хонделата, карай и не мисли за гоуфове повече Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора,крастата е голяма.Който е седнал на Хонда е така.Честито и много безаварийни километри.За тресенето огледай тампоните на двигателя и около скоростната кутия,понякога се късат ама не е болка за умиралка.:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най накрая верния избор колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колата е много добра, аз карам такава с 2г по млада :). Колата може да върви доста когато поискаш и да е много икономична, ако се стараеш зелената лампичка да свети. На моята съм сменял само масло и филтри, а я карам вече над 30 000км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и без аварии ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , много километри заедно .Пишеш че и ти си се заразил :lol:/> почакай болестта тепърва започва ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита и безаварийно,да се возиш из България!

Болестта е голямо нещо.... Аз имам,моята (Хонда),вече от 5 години и болестта не само,че не се лекува ами и се засилва.... Публикувано изображение Още веднъж Честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито братле, да си я караш с кеф и да ти придава винаги хубаво настроение. Колкото до тресенето и моята тресе но, ако нямаш някой тампон за смяна не му се впрягай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и без аварии Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...