Jump to content
antalia

Теч покрай жабката

Recommended Posts

Здравейте,Стигнах до 43 страница на техническите проблеми, без да срещна подобен на моя, така че извинявам, ако някъде има тема, която не съм видяла и ще я дублирам.Проблемът собствено е следният: по левия долен ръб на жабката от известно време сълзи безцветна, безмирисна, мазна течност, която не знам каква е и откъде тече.Някакви идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антифриз от радиаторчето на парното ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е англичанка ,радиаторчето е по-ниско и далече от жабката и няма как.Но принципно трябва да е антифриз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Люк имаш ли ? Ако имаш има възможност да е от него или от оплътнението на прозореца, възможността е малка да е от тези две места ,но не е за пренебрегване,но както казаха колегите може би най вероятно е радиатора на парното или някоя от преносните тръби към нея ... дай малко инфо газ имаш ли , люк дали имаш , климатик?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е японска сглобка, климатик имам, газова уредба-не, люк-също.Определено течността идваот колата, а не вън от нея, освен това не е вода.Имах в жабката вакса за уплътнения на врати, чиято капачка се беше отворила и това беше първото ми подозрение, но не е това. Явно ще се ходи на специалист.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке ако не можеш да махнеш жабката сама помоли някой добронамерен мъж да развие две три винтчета, да я махне и да види зад нея какво става. Това го казвам защото ако откриете причината поне можеш да се затраховаш да не те излъже майстора и да ти вземе пари за друго. Има и съвестни майстори много, но все пак жабката не се сваля трудно(поне на Сивик англичанка).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първо да се извиня за оффа... но вчера забелязах, че и от моята жапка капи, но само когато въли! Мисля, че е от оплътнението на прозорците, защото аз съм със махнати лайсни около прозореца в момента и сугурно е от там, но за всеки случей ще налея вода отгоре и ще чакам да потече, за да съм сигурен, защото доста силно вълеше... по напипване някъде от високо иде...

Редактирано от Izverg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:)/> Ами да ти отговоря на офа колега. Върви при стъклар да ти намаже със веро уплътнението за да стане пяна и да го надуе със въздух. Така най-лесно ще разбереш вместо да чакаш да ти протече. По принцип и ти можеш да го направиш, но ако имаш проблем може да се наложи да ти прелепят наново стъклото. Не е зле да погледнеш и под лайсните на тавана.Имал съм ги тези два проблема и все течеше отпред по сенници, по бушони и т.н.

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...