Jump to content
Neyqzvimiq

Някой да е гледал този сивик?

Recommended Posts

Колеги, търся си сивик и този ми хареса, но ми е далечко за оглед , ако някой го е гледал или има възможност да го види ако е от стара загора , моля ви свиркайте.Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

ето линк :http://www.cars.bg/c280033

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните гуми имат много странна стойка.. Най-вече лявата?! Иначе има стойка, особено с добавките, ама тия задни гуми..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нищо странно не виждам в задните гуми. Иначе половината дясна страна на колата е очеизвадно различен цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за включването, но не се стърпях - наистина ли смятате, че за тази кола си заслужават 2700 лв - няма климатик, на един Бог знае колко километри е, 18 години се е разхождала из улиците. Предполагам, че технически може да е що годе изрядна, но май съм предубеден към старите автомобили :)Иначе външният вид е добър, сигурно скоро не е боядисвана :)Мнението ми е, че няма смисъл да биеш толкова километри, за да я видиш. Търси в твоя регион, ще излезе нещо - не бързай и успех с покупката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машината не изглежда лоша ... на снимките обаче . Трябва да се види . Дясната врата или е сменявана , или е пребоядисвана . Това обаче си е нормално . Притеснява ме повече , че няма снимки на интериора и на мотора . Пише , че има газ . Ама каква е ? Ако е инжекцион е добре . Така изглеждаща кола не трябва да е удушена с обикновена газова . За огледа си запиши час в представителството за преглед . / по спомен има в Стара Загора / . Климатика е добре че го няма . Както е жега по Дупница ще настиваш постоянно лятото . А задните гуми - кофти ъгъл на снимане е според мен . За мен тая кола си заслужава да се види . п.п. Хеч ли ти трябва или купе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение че продавача най вероятно ще свали 200-300лв. от цената , мисля че цената е прекрасна , все пак трябва да се види да няма жокери :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задното ляво колело наистина не стои нормално,и вероятно е пребоядисвана изцяло,не само дясната врата,защото 16 год.в немско са ѝ предостатъчни ,за да не изглежда така както изглежда сега,освен ако не е кърпена,пръскана и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за включването. въздържам се да коментирам дали си заслужава парите за екстрите които има автомобила, защото целта на покупка е проект. Може би единственото нещо което искам да има колата е шибидах- всички хонди до сега дето съм карал са били със шибидах и като е без такъв малко става като мохабета дето е за жената и малките ц*ц*...... Кало подкрепям твоя коментар и на босс хогг на 100% . колата ми харесва как изглежда само искам да се види дали няма сериозни удари някакви и ръжди, защото вече да си купиш сивик читав или прелуд 4-ка примерно без ръжда си е чист късмет. Региона от кой е колата не ме интересува ако е читава и на Варна ще се вдигна да ида. има една черна днес видях в карса, също ми хвана окото тя е от варна http://www.cars.bg/c287874 . Без значение дали е купе или хеч , да е читава е въпроса. иначе намирам и има около мен 3-4 хеча ама кой от кой по зле, по добре да дам 600-700 лева повече и колата да прилича на нещо отколкото да е за реставриране направо. Чакам коментари и за една от враца черна по надолу я има един колега я е пуснал , чакам и за нея отзиви , днес гледах една 1.3 1300 лева и искат ;93 година ама много лоша много. аз искам кола дето да влагам пари в двигателя на във външния вид , така че се оглеждам за прилично изглеждаща кола от сорта на тази заради която направих този пост.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа тая втората и тя не е свят, повече и от първата, волана с калъфка, снимки на салона няма, капака или зяпа или не е затворен, след като има осветление и сменени табла значи някой я е тормозил и няма да издеяни и при теб тормоз много много, двигателя не е сниман, не е снимана както трябва и от всички страни, па и газ има и не се знае, изобщо щом аз и виждам толкова кусури, пък не разбирам, значи положението е много зле Публикувано изображение

Желая ти успех, дано намериш нещо читаво за себе си!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно те съветвам да НЕ си взимаш civic 1.3 :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям да не е 1.3 , щом ще е за проект със смяна на мотор .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако толкова много държиш утре на 18 ще пътувам до Търново и може да се отбия да я видя --пиши довечера ще погледна и не ми пречи да мина през града да хвърля 1 поглед --за цената няма да се ангажирам да говоря с човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този дето е пускал обявата сигорно му е било много много трудно да направи 1,2 снимки отвътре и двигател, или просто мързела го е налегнал достатъчно много :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...