Jump to content
bogomil18

2 Лупи в 1 фар

Recommended Posts

Знам , че има подобни теми обаче никъде не видях дали някой е писал за 2 лупи в 1 фар,да речем 1 голяма лупа и една по-малка...мнение за това как ще стане ? И дали ще стане въобще? Публикувано изображениеПубликувано изображение става въпрос за сивик 5 генерация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега 2 лупи мисля че се слагат на коли които ползват 1 крушка за къси и 1 за дъгли светлини.разгледай - http://www.bktuning.bg/product.php?ProductID=3149

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледаждал съм ги обаче толкова парички за такава прищявка не ми се дават , за това питам дали е възможно по-евтин вариант на това...мерси иначе Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм си го мислил това но ще е голямо рязане и лепене Публикувано изображение пък и каква настройка на фаровете ще е ... пълен ужас Публикувано изображение може би тези енджъли коите се продават да се направи нещо с тях но пак.. :)

Редактирано от TEHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега разгледай в Тунинг.бг там един пич прави такава интервенция на едно пунто, може да почерпиш малко инфо от него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се намеся и аз понеже за пореден път направих подобна процедура, но този път с много рязане и напасване.За 2 лупи наистина е излишно при условие, че едната лупа ти играе роля на къси и дълги, а и ще струва 2 пъти по-скъпо ако си с 2 комплекта лупи.На въпроса дали ще стане, първо да уточним за сток фар ли става дума?Има начин да влязат 2 лупи според мен. Единия е под съмнение в зависимост от размерите на лупите. Може би голяма и малка лупа ако се съберат иначе 2 малки и пак ви казвам всичко зависи от размерите. 2рия назин да се вкарат 2 лупи е да махнеш рефлектора. Точно този вариант съм направил аз в момента въпреки, че съм с 1 лупа.Преди някой да ми се изсмее да уточня защо и как. Взех си ето такъв фар и като сложих лупата вътре и тя беше на няколко милиметра от стъклото ( всъщност е пластмаса ).Притесних се, че е възможно да се разстопи понеже имам приятел на който му се случи такова нещо, за това махнах рефлектора за да влезе 3см навътре. Направих си поставка за лупата която захванах на 3те винта и така си регулирам лупите.Ако си със сток фар тогава проблеми правят и самите стъкла които са релефни и разпръскват светлината и най-вече се губи ефекта ( в смисъл, че е грозно така )

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Води се "quad retrofit", в нета има доста снимки и видео. Според мен, по-добрия вариант е една лупа с 55W и проглеждаш. Пример с 4 броя :

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=d7uwwrrh3uk

Редактирано от Fiend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги :))) подобни лупи на тези от клипа от къде могат да се купят ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мислех го това преди години когато правех моите, но цената определено е висока, пък и вътре става много тясно и трябва много добре да синхронизираш всичко, по етино и сигурно е както казва Fiend.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лупите се водят BI-XENON: MORIMOTO MINI D2S в БГ мисля, че се появиха вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...