Jump to content
bebcho

Талонче за паркинг

Recommended Posts

Някой взимал ли си е второ талонче за паркинг бариера в накой мол. Примерно отивам на бариерата, цъкам за талонче, бариерата ще се спусне ли след това.:)

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво, ама наскоро гледам на повечето молове на бариерата има разни охрани.А и как ще спреш някъде назад, ще слезеш, ще отидеш да вземеш билетче пеша и ще си продължиш с колата, и никой няма да ти обърне внимание ?Иначе е хитра идея, предвид факта, че CCS вече ще има безплатен престой от 20 мин. и след това 1 лв. за 2 часа. :angry::D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми така е, 20 минути докато намериш място за паркиране, предвидили са хората, мен баща ми така ме учи с тия билетчета, не съм го пробвал сега, но си е идея, обаче жалкото е, че когато правим шмекерии после вдигат таксите и ни излиза през носа. :D

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква е идеята?!Да влезеш с първото, и да излезеш с четвъртото билетче, след час и 20 минути?!Или да влезете двама с една кола, а да си тръгнете с 2 коли?!И колко време ще отнеме на МОЛ-а, докато се сети, че трябва да си монтира камери (както е в "белите" държави), четящи номера на колата на входа, и на изхода?!И защо даваме за пример "белите" държави, само и единствено, когато са ни накърнени правата?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да влезеш сам и след 7 часа отиваш взимаш си второ талонче и излизаш без да плащаш.

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де,ама като не ви се плаща ,просто не спирайте на платени места,това си е един вид кражба ! Ако ти свият емблемите от колата ,как ще се почустваш,не е са скъпа вещ ,не е нещо важно ,но ще ти стане тъпо ,същото е и с мола 1лв на час може да е нищо кражба,но си е кражба !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става така лесно. Бариерите имат сензор или не знам какво, но ако човек без кола (демек нещо малко и леко предполагам) застане пред нея и натисне бутона не се отваря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е за триене, то бива селяния ама съвсем излагане става тука. Ползваш нещо и не плащаш ... много яко.И не, не става. Аз съм се опитвал да вляза в МОЛ с мотора и сензора не ме засича изобщо - съответно не ми пуска билетче.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми като си с мотор, що влизаш през паркинга?!Влез през главния вход, направо с мотора, вратата сама се отваря :cool:Ама си свали каската, щото е забранено да се влиза с каска на главата :D

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е за триене, то бива селяния ама съвсем излагане става тука. Ползваш нещо и не плащаш ... много яко.И не, не става. Аз съм се опитвал да вляза в МОЛ с мотора и сензора не ме засича изобщо - съответно не ми пуска билетче.

Много съм съгласен с теб колега. То бива ганьовщина ама .... това си е направо цигания. Нямам думи.. Автора на темата ръководство за това как да краде ли иска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...