Jump to content
dido0o

Купих си CRV

Recommended Posts

здравейте , вече колеги :)/> от вчера съм собственик на ЦРВ 97г 128к.с. имам няколко въпросчета бързи ... понеже взех колата за много малко пари ... и естествено става ясно че има забележчици ....искам да попитам ако има някой с навигация , мисля че фабрична .. тоест панела не мога да го свалям а в моя квартал това е от съществено значение за опазване на стъклата цели .... но няма значение та на тая навигация не и сети дисплея... инъче радио тва онова си работи и копчетата си щракат като се натиснат ..друго ... съединителя като сменям скорости и го пускам бавно колата претриса .... и имам проблеми с стъпковия мотор .... държи 2500 оборота на свободна , откачих го и карам без него и така държи малко под 1000 ама играят леко ...та някой ако знае как да си оправя навигацията и тва претрисане , съединителя за смяна ли е ????? и стъпковия мотор капсулован ли е , може ли да се разгобява и има ли надежда изобщо ?да добавя че е с обикновенно газово , да няма изненадани за моторчето ... и къде в варна мога да и направя една качествена диагностика че свети от тая газ чека на горивната система .. също така , като завивам и усещам в волана ... незнам как да го опиша , все едно се мести на екрани ..... хидравлична помпа ??? накраиник ? рейка ?

Редактирано от dido0o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита ти имитация на джип :PCR-V, '97-а, 128 коня със заводска навигация не съм виждал. По-скоро е някое китайче, дабъл дин мултимедия, с навигация. Дай снимка.Стъпков мотор ... даже не знам на кое викаш стъпков мотор и, как си го откачил?!Притрисането на съединителя - сигурно е за смяна.Завиването на тласъци предполага помпа, или течност на т.нар. серво на волана.Има вероятност за проблемите в потеглянето и завиването да е виновен задния диференциал. Закарай я на някой, който знае, как да го провери.Май с нищо не ти помогнах, ама ...Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немога и да му намеря ръководство на црв-то ... досега рових с търсачката , прегледах доста страници .... някой да помага че смятам утре да му се хвърлям под капака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРВ-то с десен волан ли е ? Защото ако е , има някой с навигация за Японският пазар ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй направо EACV-то(т.н. моторче за празен ход),или се опитай да го накиснеш с WD40 за няколко минути.Ако това не помогне, търси от някоя морга.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера какво щастие , новата кола умря :)/> скоростите спряха да влизат тъкмо като я карах към канала :)/> когато е запалена неискат да влизат , като я огася всички влизат идеално .. и си паля , държа съединителя и си тръгвам нормално .... аз чаках съединителя да умре , а то ще излезе нещо друго....а колкото до навигацията ето я : http://od2.hit.bg/DSCN9751.JPGhttp://od2.hit.bg/DSCN9752.JPGснимките са станали малко размазани .... никъде не пише по панела или зад него марка и квото и да е утре ако ми остане време ще я свалям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли неква литература , снимки нещо или поне да даде идея как да изкарам тая навигация от таблото ... как се разглобява тва табло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако никога не е разглобявано е бая играчка за начинаещ. Има 2 болта, отстрани на ... нека говорим за навигация, които са скрити. За да ги махнеш трябва да свалиш пластмасата около пепелника и голямото чекмедже под него.Тук някъде в една тема имаше подробно описание със снимки, ама мноооого отдавна.Има и едно руско ръководство за CR-V I-ва, обаче линкът за сваляне май се прецака, и някой го качи на друг линк.Като ми се отвори малко свободно време, че сега "работя", ще ги потърся.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за начинаещ .... не , вече съм сменил 4 коли на всички съм им свалял целите табла ... питам щото не ми се стои много време на студа докато открия всичко , имам и руското и английкото ръководство ама на английкото не е много ясно описано а на руски не разбирам грам ... ама се ориентирах горе долу са ще ида да видя ква ще я свърша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Намерих едната темаhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=47658&st=0&p=418503&fromsearch=1entry418503PDF-ът в пост N4.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера какво щастие , новата кола умря Публикувано изображение/>

скоростите спряха да влизат тъкмо като я карах към канала Публикувано изображение/> когато е запалена неискат да влизат , като я огася всички влизат идеално .. и си паля , държа съединителя и си тръгвам нормално .... аз чаках съединителя да умре , а то ще излезе нещо друго....

а колкото до навигацията ето я :

http-~~-//od2.hit.bg/DSCN9751.JPG

http-~~-//od2.hit.bg/DSCN9752.JPG

снимките са станали малко размазани .... никъде не пише по панела или зад него марка и квото и да е утре ако ми остане време ще я свалям

 

то точно като умрял съединител... или помпа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами помпата долната малко течеше от нея , смених течността и обезвъздущих сега се кара докато си купя помпите , мисля да сменя и двете.а за навигацията свалих я и ето какво открих My linkсамо че нямам идея къде да търся лентов кабел и дали е изобщо той ... почвам сега да я разглобявам да видим какво ще изезе от вътре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има 3 прекъснати пътечки на кабела .... някой има ли идея откъде да си купя нов?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...