Jump to content
ZaRRicK

Препоръчайте ми лепило!

Recommended Posts

Здравейте, Препоръчайте ми някакво лепило от рода на поксипола, но ако може да е по-здраво. Трябва ми за да укрепя няколко изкъртени гайки в пластмасов спойлер. Чувал съм за някакви на които им викат "течен метал" или може би такова за радиатори, но не съм запознат. Кои са най-здравите (дори ако се наложи индустриални) лепила на нашия пазар. Трябва да та става много твърдо и здраво като се втвърди, за да укрепи добре държащите гайки. За момента се сещам за поксипол, което съм ползвал за други неща и съм относително доволен. Другото за което се сещам е епоксидна смола, но не съм сигурен колко здраво стяга и дали няма да се спука/начупи от вибрациите при движение. Просто искам да съм сигурен че, като ги омажа и вградя гайките, ще стане здраво и няма да ми изпадне крилото някъде по пътя. Моля дайте препоръки!Благодаря!П.С. Не знам дали темата не трябва да е в "техническия раздел". Ако модераторите преценят да я преместят.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм на Бизон двукомпонентно лепило.Беше като пластелин с 2 цвята.Смесваш ги с ръце като е препоръчително да си с ръкавици , че като изсъхне и трудно пада.Лепи много здраво пластмаса т.е това което лепих беше на приятел страничното огледало на фиестата.Вече 2ра година няма проблеми и не е мръднало.Става наистина много здраво като изсъхне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за течния метал bison и аз го препоръчвам лепил съм радиатор, няма грешка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SunFix , пак е от рода на поксипола , но е много по-добро от него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за течен метал,лепил съм моторна пръскачка преди 2 години която има много вибрации до сега не е мръднала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виждам, че си от Бургас, препоръчвам ти да отидеш в магазина на WURTH ,който се намира ул.Одрин 19 в сградата на бизнес център "АПОЛО" -стрелбището. Доказали са се в бранша с много качествени продукти. Скъпи са им продуктите, но поне получаваш качество. Доколкото знам са доста добри в химията и 99% ще намериш това което търсиш. ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залепи го с пластмаса, иди при тия, които "заварят" брони Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...