Jump to content
manekena

Проблем с движението на Honda Accord - 93г.

Recommended Posts

Здравейте, проблема ми е следният: смених съединителя и колата след 100 километра пак спря да се движи. Двигателя се форсира, но максималната скорост е 30км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ти напише горното, за друга кола, ще можеш ли да му помогнеш?Кажи поне дали си сменил притискателния диск, сам ли го сменя или в сервиз ти го сменяха? На какви предавки го прави това, на всички или не съвсем? Като гледам, най-добрия съвет би бил да отидеш да погледнат колата в сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сменявай пак съединителя, и се моли след 100 км да не спре пак.Ааа, преди това може да смениш майстора.п.п.Изпревариха ме.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из правилата на Форума:.....................................т.3. При пускане на нова тема опитвайте се да бъдете крайно изчерпателни, за да няма куп въпроси отдолу, отправени от други участници. Това е във Ваша полза. .....................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря за съветите, но проблема се оказа в помпата.Можехте да ми напишете,че има и такава вероятност а не да стрелям на посоки-както се каэва!ВСЕ ПАК ВИ БЛАГОДАРЯ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...