Jump to content
Palko

Гарнитурки за свещите д15б2

Recommended Posts

Здравейте, днес разпитах във всички магазини в Монтана и отделно никой не продава само четирите кръгли гарнитури за свещите. Говоря за тези при капака на клапаните отвътре дето са, има ги само комплект със самата гарнитура за капака. Моля някой да ме упъти от къде да си ги взема, че са ми спешни, а чичо гугъл не ми помогна особено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да ти кажа няма от къде но 15лв. е комплекта не е нещо не възможно гарнитура с четри "О"пръстена за свещите и 5 за болчетата на капака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си взех нова за капака и след това видях, че и свещите искат нова... за това само тях търся отделно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз наскоро имах този "проблем". Също търсех само пръстените... Намерих в Пловдив от къде, но в един момент ми писна от търговци в BG и си поръчах цял комплект от USA. За целия комплект тук ми искаха на места от 34 до 38лв. Като казвам комплект имам предвид гарнитура за капака, 4 пръстена за свещи и 4-те уплътнения за болтове. И изведнъж само за 4-те пръстена за свещите ми искаха 22лв. Целия комплект дойде за около 17 дни за 26,5лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако от D16Z6 са същите ше ти ги подаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не стават колега.. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само май, през цялата година не стават .. :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен когато си поръчах някаква гарнитура с тези пръстенчета пишеше че са за д15б2 обаче аз съм с D14Z2 и всичко пасна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен на капака има и още 4 :) така че нищо чудно дори да смените тези на капака пак да имате масло при свещите ;) въпросните о-пръстени са 18 , 17 Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...