Jump to content
chris_barnes

Спирачни маркучи на марката HEL

Recommended Posts

Привет колеги.

 

Ето че се ангажирам и аз със една обща поръчка, към която надявам се ще има интерес. Става дума за обща поръчка на спирачни маркучи с метална оплетка на английската фирма HEL. Ето това е сайта на производителя: http://helperformance.com/automotive/index.php?cPath=1_21

 

Публикувано изображение

 

Ето как става поръчката: Отваряте сайта и избирате модел возило.

 

Внимание!

 

Ще бъде поръчано точно това, което сте заявили. Организатора на поръчката не носи отговорност за части, които не пасват на вашият автомобил. Маркучите за барабани и дискове имат разлики, така че проверете за точният парт номер, който ви трябва. Налични на сайта са и модели за английските варианти (сивик, акорд и тн.). Има опция за избор на цвят на маркучите.

 

Откривам сезона:

 

Chris_barnes: 1 x Civic EG6 1.6 VTi VTEC 1991-1996 [HON-4-049] Neon Blue Transparent

 

Цената за този комплект е 140лв при поръчка на 10 комплекта, или 125лв при поръчка на 20 комплекта. Такава ще бъде за всеки комплект, който струва 57.50GBP. За комплект с по-висока цена, моля пишете на ЛС за уточняване на точна сума. В зависимост от интереса ще бъде решено дали ще се поръчат 10 или 20 комплекта. Моля имайте предвид че цената може леко да варира в зависимост от курса на паунда.

 

Моля само за сериозни кандидати, защото както сами разбирате общата поръчка зависи от броя поръчани комплекти. Ще процедираме по следният начин – пише се в темата, в момента в който се съберат 10 комплекта се решава (на база на интереса) дали ще се поръчат 10 или 20. След като общата бройка е събрана в рамките на не повече от 3 (три) работни дни се превеждат парите по банкова сметка и се прави поръчката.

 

Ако имате въпроси, пишете в темата, или лично съобщение на колегата Izanagi тъй като той ще пусне поръчката и ще отговаря за спедицията.

Банковите данни ще бъдат представени на ЛС на хората, които са заявили участие когато наближи момента за превеждане на парите.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 x Civic EG6 1.6 VTi VTEC 1991-1996 [HON-4-049] BlackКало цвета зависи ли от тоя код дето си писал или той си е за маркучи за EG6?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, цвета не зависи от кода - кода определя само модела на колата. Алелуя, първия записал се :worthy::worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хоп, още един мераклия:Civic CRX ED9 1.6 1987-1990 [HON-4-089]- Hose colour Black

Редактирано от BLEIN MONO
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 x Tранслуцент царбо лук (translucent carbo-look ) за Civic MB6 1.8 VTi Rear Discs 1997-2001 HON-4-075

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КА-ЛО СИ-ЛО пиши и мен Civic CRX ED9 1.6 1987-1990 [HON-4-089] цвета ще го уточня по-натам

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да повдигнем малко темата (не знам защо хората бягат от качествените неща).Аз си избрах цвят ЧЕРЕН SOLID BLACK Кало нямаше те днес нито Пешо на другата седмична ще ти дам парите ПОЗДРАВИ Айде бе хора да се съберем поне 20 и 20 години забравяте за маркучи

Редактирано от kembo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе! Три комплекта ни остават до 10. Хайде да се запише някой, че идват жеги, трябва да се спира качествено. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз съм мераклия и ще се ангажирам с един комплект за Honda Civic MA8 1.4 (1995-1997) PRODUCT CODE: HON-4-065 и цвят carbon fibre look, като гледам цената цената май е скочила до £68.95 но за сега не е проблем.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях поглеждал сайта скоро :( Вярно са вдигнали цените, трябва да проверя каква ще бъде крайната цена в този случай, и ще редактирам първият пост. По груби сметки разликата е 11.45 GBP, което не е толкова много, но не е и малко. Силно се надявам докато се съберем за 10 комплекта да не се покачат цените пак. Моля, ако има колега, който не е съгласен с по-висока цена от първоначалната да ми пише ЛС за да уточним дали ще желае да си поръча с нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, писахме мейл на англичаните, чакаме отговор за да обявим крайната цена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина колеги, цената остава старата за нас. До тук сме 7 комплекта, хайде да се намират още 3 кандидата и да се поръчват, докато не са размислили продавачите :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Honda Prelude 2.3 (1992-1996) PRODUCT CODE: HON-4-128 - Transparent Denim Blue

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина, до тук сме организирали 11 комплекта, така че най-вероятно в Четвъртък поръчката ще бъде направена (срока за превеждане на парите е до Сряда включително)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека корекция от моя страна:

BLEIN MONO: 2х Civic CRX ED9 1.6 1987-1990 [HON-4-089] Black

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови сме,

изпращам списъка за да ми пратят фактура да платя и да ги пращат.

 

Списък:

 

chris_barnes: 1x Civic EG6 1.6 VTi VTEC 1991-1996 [HON-4-049] Neon Blue Transparent платил 150лв.

 

Wyvern: 1x Civic EG6 1.6 VTi VTEC 1991-1996 [HON-4-049] Black платил 150лв.

 

BLEIN MONO: 2х Civic CRX ED9 1.6 1987-1990 [HON-4-089] Black платил 270лв.

 

M&M: 1х Civic MB6 1.8 VTi Rear Discs 1997-2001 [HON-4-075] translucent carbo-look платил 140лв.

 

kembo 1x Civic CRX ED9 1.6 1987-1990 [HON-4-089] SOLID BLACK платил 140лв.

 

BOSS`HOGG 1 x Civic Coupe EM1 1.6 VTi 1999-2001 [HON-4-085] Red платил 140лв.

 

Ростислав 1х Civic EE9 1.6 VTEC 1990-1991 [HON-4-041] clear silver платил 420лв.

1x Civic ED7 1.6 Rear Discs (1990-1991) HON-4-039 clear silver

1x Subaru Impreza GC/GF 2.0 Turbo WRX / STi (1993-2000) PRODUCT CODE: SUB-4-011

 

niki7490 1x Civic MA8 1.4 (1995-1997) HON-4-065 carbon fibre look платил 140лв. Разград

 

sCoff 1x Honda Prelude 2.3 (1992-1996) PRODUCT CODE: HON-4-128 - Transparent Denim Blue платил 140лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ли позабавиха вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като 2 пъти ми потвърдиха, че са изпратени маркучите се оказа, че всъщност

The lines are still not finished, i thought they had been sent but they haven't sorry. This is a big order for HEL so I hope they do them soon.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,маркучите или утре или в Понеделник трябва да са при мен.Поздрави.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук са, давайте да организираме раздаването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Понеже гледам, че поръчката е приключила и предвид, че смятам и аз да си взимам такива, може ли да ви помоля за отзиви след като ги монтирате? Не мога да разбера за какви преправяния говори колегата тук. Не са ли директа замяна на заводските?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпратих маркучите по Еконт.

 

Списък:

 

Раздадени:

chris_barnes: 1x Civic EG6 1.6 VTi VTEC 1991-1996 [HON-4-049] платил 140лв.

BLEIN MONO: 2х Civic CRX ED9 1.6 1987-1990 [HON-4-089] платил 280лв. - Русе

M&M: 1х Civic MB6 1.8 VTi Rear Discs 1997-2001 [HON-4-075] платил 140лв. - Бургас

Ростислав 1х Civic EE9 1.6 VTEC 1990-1991 [HON-4-041] платил 420лв. - Шумен

1x Civic ED7 1.6 Rear Discs (1990-1991) HON-4-039

1x Subaru Impreza GC/GF 2.0 Turbo WRX / STi (1993-2000) SUB-4-011

BOSS`HOGG 1 x Civic Coupe EM1 1.6 VTi 1999-2001 [HON-4-085] платил 140лв. - Варна

niki7490 1x Civic MA8 1.4 (1995-1997) HON-4-065 платил 140лв. - Разград

kembo 1x Civic CRX ED9 1.6 1987-1990 [HON-4-089] платил 140лв. - от мен на седмичната.

 

Уговорени:

Wyvern: 1x Civic EG6 1.6 VTi VTEC 1991-1996 [HON-4-049] платил 150лв. - от мен

 

Неуговорени:

sCoff 1x Honda Prelude 2.3 (1992-1996) PRODUCT CODE: HON-4-128 - Transparent Denim Blue платил 140лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих моите, като ги монтирам ще напиша отзиви!Поздрави от Русе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойте са при мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви отзиви вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Отговорено (Редактирано)

То отзиви явно няма да има (а и не очаквам да са нещо различно от приятно втърдяване на педала, нищо повече), но за някой, който чете темата и го интересува казуса с накрайниците от темата за която писах по-горе:

При монтажа на маркучите тръбичките които влизат в тях трябва да бъдат преправени, тъй като заводските са с изпъкнал конус а тези са с леко вдлъбнат. Това е и причината поради която ги продавам, просто нямам време да се занимавам и за това ги пускам на пазара. Имат си всичко нужно за монтажа - болтове, шайби и планки за захващане. Стават за всички сивици 5 и 6г. може и за други модели да станат но поне за тези ги дават.

Питах някакъв представител на HEL какво има да каже той по въпроса и ми отговори следното:

What is being said is untrue - Our lines are neither convex nor concave - We use what is called a 'dual seat' which will seal on ANY opposing seat, so it seals on convex, concave, flat, all sorts of seats.

Редактирано от Guest

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са монтирани - станаха. Колата спира. Единствено на моя комплект пластмасовите уши на предните маркучи бяха разменени като места и затова по-малките бяха премахнати и прибегнах до свинска опашка тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...