Jump to content
Emo1234

Къде могат да ми балансират маховика?

Recommended Posts

В АРЗ Първомай имат такава техника, но като гледам ти е далече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз така ли иначе ще трябва с куриер да го пращам, За тази фирма може ли дами дадеш данните да се свържа с тях, и те с някакво производство ли се занимават или с услуги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да намеря координати и ти ги давам, че един приятел ги има. Това е едно времешния авто ремонтен завод.

Редактирано от spooner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо мислиш,че има нужда от баланс? Аз карах със стърган маховик около 5-6 месеца,не ми направи проблем.Важно е стругаря да работи добре с Часовника......

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип до 5 грама е допустимо, но според мен си е задължително да му направиш баланс. Във Варна някъде под Аспарухово ги правиха също... по запознатите да споделят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След скромния ми опит с маховиците, стъргането се оказа не чак толкова трудно, след като намериш точен майстор. Но, баланса... е те тук идва голямата издънка - почти всички започват с "нема проблеми, ше го балансираме", докато не скочиш с въпрос за динамичен баланс, какъвто всъщност е нужен - тогава млъкват и разбираш, че си оставаш със стъргането и молитвите, това нещо да не реши да изпада в резонанс когато позадържиш малко повече в червеното, недай Боже преди него.И така, по спомен, някой каза, че в БГ май имало само едно място с истински баланс на маховици. Лошото е, че не помня дори кой го каза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

координати:Авторемонтни заводи АД /АРЗ АД/ - Първомай Булстат 825393416 Адрес ул. Омуртаг № 2 Град Първомай Пощенски код 4270 Държава България Телефон 0336 3035 Факс 0336 2391 не намерих мобилен номер, дано това да ти свърши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на обороти? (ако има някой информация) Колегите от Първомай така и не казаха нищо за един колянов вал.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...