Jump to content
Mickelangelo

Преден номер изкривен

Recommended Posts

Колеги ... някой комшия или не знам кой ( де да знаех ) ме е подпрял предполагам с теглич защото предния ми номер е леко вдлъбнат .. някой имал ли е такъв проблем и как го е изправил защото много ме дразни .. искам така да го изправя че да не го нараня .. мислех да го сложа м/у 2 дръвчета и леко с чука ... някакви идей ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може чука да е гумен;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София,жк"Захарна Фабрика", ул."Кукуш"№1, е тила на МВР.Там изработват рег.табели за автомобилите и могат да ти изработят нова табела,но трябва да върнеш старата.Струва 30лв. тази услуга.Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, въобще не се занимавай (освен ако теб самия не те дразни, да го гледаш вдлъбнат). 99%, че от КАТ няма да имаш ядове.

 

В тоя ред на мисли се сещам, как някога на Сивик 3-ата ген. която имахме, сме я карали в продължение на 5 (пет) години и над 100 000км (сто хиляди) със заден регистрационен номер, който представляваше бяла ламарина (изрязана от стара готварска печка хвърлена в селски двор :blink: ) и нарисувано с черна най-обикновена боя цифрите и буквите :lol: . Като ни спираха от КАТ за рутинна проверка и полицаите като погледнат от зад колата и кажат леко намръщено "какъв е тоя номер" им казвахме самата истина, а именно: "преди 2 седмици бях в Сърбия и както си карам изведнъж от един камион падна на шосето варел който ударих и при сблъсъка се изгуби номера и един приятел сърбин набързо направи импровизиран номер който сложихме отзад, а този който беше отзад - оригиналния номер преместихме от пред, колкото да си прибера до България иначе как ще се движа без преден или без заден номер, точно други ден съм решил ще ходя в КАТ да сменям номерата" и винаги, ама абсолютно винаги полицаите разбрани казваха "приятен път и по-скоро оправете този номер че ще имате проблеми с колегите" като нали се сещате, че казаните от нас фрази "преди 2 седмици" и "точно други ден съм решил ще ходя в КАТ" се протакаха с години и само ние знаехме, че лъжем за сроковете :lol:/> (но всичко останало си бе истина).

 

Та колега, трябва да си голям карък или отворко, че при проверка на КАТ да се заядат само за леко вдлъбнат номер ;)/> Карай така и си свиркай.

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно просто го дразни,че е деформиран.Никой няма да му прави проблем за товаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за тоя раздел ли е или не е?!? ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е за този раздел местете :) и съжелявам господата от КАТ не ме притесняват просто на мен ми вади очите като го видя :) ще опитам с гумено чукче и ако не стане .. ще го зарежа така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за тоя раздел ли е или не е?!? ;)/> :P/>

Очаквайте скоро теми:"спукана гума-кво да праЯ?""На пИредният капак ми се изсра пиле-помощ?"Колеги, колеги, такава тема преди години издържаше 1час маскимум и я нямаше! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...