Jump to content
gamencerista

Боя под формата на спрей

Recommended Posts

Здравейте колеги идва ми наум да си поръчам боя под формата на спрей и да пръсна лайсните сини, понеже ми предстои и боядисване на джантите и искам колата да се промени цялостно.Трябва ми такова магазинче в София, но търся доказан магазин понеже боята е доста специфична ( http://gamencerista.snimka.bg/automobiles/civic.667528 ) и в един магазин вече ми направиха боя която няма нищо общо с моя цвят.Предполагам съще че 100-150 мл би трябвало да ми стигнат :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да ти стигнат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че в горубляне има такъв магазин. Казва ли са ми че са доста добри, но нямам личен опит с тях. Намират се някъде след отбивката за цариградско в ляво, ако не ме лъже паметта адреса е ул. Самоковско шосе 1. С това мога да помогна колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно няма да стигнат.Ще ти трябва и добра основа за пластмаса.Аз за моите взимах на 3М.Не са мръднали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На улица Симеон има такъв магазин - правил съм спрей при тях и се получи добре. Намира се в близост до Димитър Петков. Имай предвид, че като тръгнеш да пръскас със спрея трябва да го правиш на кратки интервали с изчакване около 15-20 секунди, иначе цвета става друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...