Jump to content
fipo25

Включва ли се задния мост при движение назад при HRV

Recommended Posts

Здравейте! Отскоро съм собственик на HRV и имам следния въпрос! При движение на заден ход ,включва ли се задният мост? Знам ,че при синхрото на Фолксвагените от по-старо поколение задният мост се включва само при движение напред,та се чудех как ли е при Хондите. Предварително благодаря за отговора:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време се коментираше това и доколкото помня се твърдеше,че и на заден ход сработва 4х4.... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ,затова са 2 помпи там,едната назад...другата напред.Назад даже е една идея по-проходимо.Забелязах го като правих проби по пистата...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя писта, за ски скокове ли :D И напред и назад си включва задния мост. Забелязах го на улицата, преди две зими, в единствения сняг за последните 9 години :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с CR-V и гарантирам, че задния мост се включва при всяко движение (било напред било назад) преди 2 седмици когато тук беше бедствено положение задните колела хвърляха сняг и като давах на зад и когато давах напред. Така, че винаги се включва когато предните превъртят както казва маркони това са две помпи които не следят на къде караш а следят налягането и когато то се промени сработват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включва се във всички посоки :)Ама за да си по-сигурен -> https://www.youtube.com/watch?v=xfCX34Y5hBMЕто колегата от Пловдив го демонстрира нагледно и напред и назад.

Редактирано от pagubg
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...