Jump to content
fenabg

Зимна Хонда среща Дупница 15 -16 и 17 февруари

Recommended Posts

Sisqo 1 събота

kokodaf 2-ма две вечери

trifon.trifonov 1 събота

Neyqzvimiq 2 събота

Don_Enco 2 събота

didone bros. 1 събота

Kalo 3 събота

LAMER 1 събота

Бобито 2ма събота

+1 място заявено и уточнено по телефона

16 до тук и трима сме от нашата бригада + 4 неписали и непотвърдили уточнявани на лични и по телефона .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да се радваш , че няма да присъствам, поне имаш шанс за победа на пистата, чувам и комбита ше има :D Вземи и Радо със спрелия рекс, барем срещу комбито успеете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да се радваш , че няма да присъствам, поне имаш шанс за победа на пистата, чувам и комбита ше има :D/>/>/> Вземи и Радо със спрелия рекс, барем срещу комбито успеете :lol:/>/>/>

Нещо не успях да разбера сърказма ти, комбито си е комби, то такова комби ти едва ли ще го стигнеш по-принцип за да се присмиваш на другите!Да ти припомням ли резултата между теб и мен (2:1 в твоя полза до следващата ни среща на пистата когато ще ти останат само тези две победи в тефтера)За Радо видяхме всички - твоята кола бие само ако ти НЕ си зад волана :lol:/>/> п.п. и да не се загнеш нещо, колата ти върви наистина добре, но с бързи комбита, Рексове и Акорди трябва Фена да ти кара колата за да пишеш победа ;)/>/>
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

frisko, специално заради теб и още двама, трима от които съм имал загуби, ще наточа CRX-a тази година....и в края на сезона ще ви наредя на правата отсечка в Дупница.

Съветвам те от сега да събираш пари за каса бира, на която мисля да се обзаложим! Публикувано изображение

 

ps: Ако накрая не съм пред теб с повече от 'един камион с ремарке' разлика, аз плащам касата!

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало при теб трябва да е същата уговорка, само че аз да съм зад теб на не повече от камион с ремарке. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чекаите да си оправа плазмата :lol:/> и елате повече :P/> . 740 кила :D :D :D :D само после да не се оправдавате :Pп.п идеее време предвидете си течни консумативи

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да подсетя !!!/> утре на обяд заявявам местата !!!/>

 

 

Sisqo 1 събота

kokodaf 2-ма две вечери

trifon.trifonov 1 събота

Neyqzvimiq 2 събота

Don_Enco 2 събота

didone bros. 1 събота

Kalo 1 събота

LAMER 1 събота

Бобито 2ма събота

+1 място заявено и уточнено по телефона

14 до тук и трима сме от нашата бригада + 4 неписали и непотвърдили уточнявани на лични и по телефона .

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don_Enco 2 събота

 

+1 - още един ентусиаст, повече за масата от колкото тематиката на сбирката но няма лошо, както се казва колкото повече толкова повече (мечо пух) :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,нещо подразбирам че доста рейсъри от Дупница са разбрали за срещата на летището за събота и ще дойдат....,,явно имат нещо в предвид!!!! Публикувано изображениеПубликувано изображение дано има някое bmw 320 coupe примерно , гледам доста "състезатели " има с такива астматици, ,сега се прибирах и на един такъв му дадох за душата.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де. "Рейсърите" сега ще дойдат, защото знаят че няма да съм там този път. Публикувано изображение

 

ps: Пожелавам мега яко изкарване на всички присъстващи. Наистина съжалявам че пропускам събитието, но ще наваксам следващия път.

Поздрави!

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бла-бла-бла.Дела трябват, не думи :)2-ма паднали се оправдават, ма фена карал, ма колата била варел, ма имало страничен вятър - моля ви се момчета , дръжте се на ниво, не е срамно да загубиш, ма явно е срамно да си го признаеш.Както беше казал някой....Или го можеш, или се оправдавашАй със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй мамицата му и късмет .....нестига че за утре колата ми е толкова мръсна (нямах време да я измия) пък и на прибиране днес от Благоевград гърнето ми се продъни да си е*е мамата.....ще ви надувам утре главите якоооопомеждудругото днес видях акорд купе черен с СМ регистрация ( Смолян) може би и един КН сив Сивик англичанка , караха от старата автогара по пътя за вилата ???? дали са някои колеги ?

Редактирано от Neyqzvimiq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Това от къде ли е ?Публикувано изображение

Чакаме Ви с Фена .......

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аи са кажете каде сме снимали ,че Коко няма как да се снима сам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, изпълни обещанието, браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф...След тази картинка, съвсем се скапах - още съм болна, а така ми се искаше да съм на срещата.Весело изкарване и леко !:)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело и от мен ,и да раздаване всичката гас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво се случва , всички се покрихте след срещата Публикувано изображение . още ли изтрезнявате? Давайте айде снимките , клипчетата .....Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да потсетя ,ето един хубав старт на Сисо.Даите клипчетат от двете писти .Трифонски имаш снимки от снежната писта и батъла между б18 и д16ката даи ги.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, къде са ви снимките, докога ше ви чакаме а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче, имам и снимки и клипове... ще се постарая най-късно утре вечерта да кача нещо и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенка, аз да поствам ли снимки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче, много се извинявам за забавянето, обаче нещо работата дойде в малко повече...

 

На тази снимка, един прави нещо (фена), останалите дават акъл Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Бегачката на Кало:

 

Публикувано изображение

 

 

И бегачката на Фена :)

 

Публикувано изображение

 

 

Малко моменти от скарата:

 

Публикувано изображение

 

 

кИфтаците бяха много добри Публикувано изображение

 

Видеотата ще се помъча да ги кача утре...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема ли снимки :( ... клипове? или има само мързел :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...