Jump to content
HondaMehanik

Багажник греди за сивик 01>05 3-вратка?

Recommended Posts

Съществува ли такова нещо?Махах гумените лаистни отгоре, но не виждам да има вариант за захващане на багажник там.Гледам хората взимат едни багажници дето се хващат за рамките на вратите, но аз нямам задни врати. Ако го завра между задния прозорец и рамката му дали ще държи?Все пак става дума за товар дълъг 5 метра и тежащ 35 кг. Ще се вози редовно, не веднъж, и е скъп. Та трябва да е здраво и с голям разкрач, че да не се сгъне на някоя дупка.Надявам се на полезни мнения и ако е възможно снимки (колкото може по-близо) как сте го решили този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет метра дължина не е за твоята кола,тя и за комби е много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет метра дължина не е за твоята кола,тя и за комби е много.

Само нея си имам.За срамотите сега казваш, че трябва да искам опела на зета за да си върша работата.Возил съм го това на калибра и полицейска астра 3 врати без проблем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колата е 4,2 метра що да не може, въпроса е стойката ква да е. По едно време и аз исках да слагам ама се отказах. Дано някой колега да сподели ако е слагал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колата е 4,2 метра що да не може, въпроса е стойката ква да е. По едно време и аз исках да слагам ама се отказах. Дано някой колега да сподели ако е слагал.

Щото стойките ще са на 1 метър една от друга,и по 2 метра ще стърчи отпред и отзад на тях,което е много.Ако не е стиропор или нещо друго леко си ги изкубал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа.

Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ясно ми е ама щом е качвал товара на калибра и астра, няма да има проблем и на хондата, само някой колега да пише как става номера с гредите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на астрите и калибрите има една Г образна релса под декоративните лаисни на покрива. Багажника хваща много здраво там. Точно това ме притеснява. Тук (хондата) няма нищо под гумените.Надявах се някой да го е правил, дето се вика да не откривам топлата вода, но предполагам, че ще трябва да отида и да помоля да пробвам с една греда и да преценя колко е здраво преди да купувам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...