Jump to content
PERFEKTEN_33

Въпрос за карета

Recommended Posts

Здравейте колеги, моля за консултация от Ваша страна относно един наболял при мен въпрос. Преди 2 дни оставих колата на жена ми Сивик Д14А4 в сервиз, защото ми се оплакваше, че като завива и й трака отпред някъде. Не съм я карал и не съм я гледал, но първото за което се сетих е външно каре. Да, обаче от сервиза ми казаха, че са заминали двете външни и двете вътрешни карета. Силно се съмнявам, че могат да заминат и четирите карета наведнъж, понеже само преди 1 месец й се качвах на тая колица и нямаше никъкво тракане. Та въпроса ми към Вас е - дали някой от вас се е сблъсквал с прецакани ВЪТРЕШНИ карета на този модел, по какво мога да разбера дали въобще са заминали и от къде мога да си набавя такива. За мен майстора просто иска да си намери допълнително работа и ще Ви бъда благодарен ако ми дадете малко инфо по въпроса. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При такъв проблем няма да можеш да я вкараш в пътя и ще трака и тресе на всеки завой и скорост над 60км/ч. Застреляй "Майстора" да не се мъчи. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай със диагноза от друго място. Това звучи или като тройно връзване на гащи от некомпетентност, или като възползване от липса на такава при клиента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ми е решен - бях в сервиза на Гено, смени ми едно дясно каре и до там приключих. Нарадвах се на добро отношение и бърза безупречна работа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели къде е този сервиз ,колега.Иначе браво,че си решил проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза се намира в пресечката "Поп Златан" срещу пощата в Каршиака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...